А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
25.05.2014

Мирова угода як вміння домовлятись

В одній із судових справ, які знаходяться у провадженні господарського суду Черкаської області, фахівці юридичної групи «Право» уклали з протилежною стороною в інтересах клієнта мирову угоду на суму близько 2 мільйонів гривень. Подробиці справи не розкриваються у зв’язку з дотриманням адвокатської таємниці.

У кожного юриста існує особиста статистика судових справ, завершених мировою угодою. Ми практикуємо командну гру і ведемо рахунок справ, у яких не залишається незадоволених сторін.

Мирова угода є результатом взаємних поступок і пропозицій двох протилежних сторін, в результаті чого спір вирішується без судового примусу, найбільш природним для бізнесу способом – договором.

Уміння домовлятися комусь дається від природи, хтось вчиться цьому все життя, поступово вдосконалюючись. В нашій роботі це вміння – необхіна професійна якість. Її наявність вигідно відрізняє одного юриста від іншого.

Нелегко переміститися з площини гострих юридичних інструментів, противаг і взаємних випадів до відкритого і зрозумілого обом сторонам діалогу. Особливо складний такий перехід в тривалих суперечках, тому повинна бути використана навіть найменша можливість надати рівноваги відносинам сторін. Укладення мирової угоди у судовій справі вважається проявом вищого професіоналізму юриста (англ. the best closer).

Вигоди очевидні. Замість затяжного підйому по вертикалях судової системи з вірогідністю повернення до вихідних позицій і своєрідної рекурсії, сторони досягають взаєморозуміння і далі вільно рухаються за своїми особистими траєкторіями, освоюють щось нове, розвиваються і ростуть.

Далеко не всі спори можуть бути вирішені таким чином, але прагнути до цього потрібно завжди.

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim Namapi
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2017. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 51. Разом: 1359894
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!