А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
15.01.2015

Нашого підзахисного звільнено з під варти в залі суду

Адвокатом юридичної групи «Право» Брусом Сергієм Миколайовичем було здійснено захист обвинуваченого гр. А.О. в порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі за призначенням.

Громадянину А.О. було пред’явлено обвинувачення у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.187 КК України. Покарання за яке передбачено санкцією статті у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Завдяки компетентності, наполегливості та кваліфікованості адвоката ще на стадії досудового слідства обвинувачення було перекваліфіковано з ч.3 ст.187 КК України на ч.3 ст.186 КК України. В ході судового розгляду справи адвокатом доведено наявність можливості призначення покарання, нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті Основної частини Кримінального кодексу України. Враховуючи зібрані адвокатом докази про наявність пом’якшуючих покарання обставин, щире каяття, відшкодування заподіяних злочином збитків підсудним, судом прийнято рішення про призначення, із застосуванням ст.69 КК України, покарання у вигляді 1 року 19 днів позбавлення волі, тоді як санкцією статті передбачено від 4 до 7 років позбавлення волі. Зараховано громадянину А.О. в строк відбутого покарання час його перебування під вартою під час досудового та судового слідства. В результаті чого підсудного звільнено з-під варти в залі суду по відбуттю строку покарання. Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу обрано у вигляді особистого зобов’язання.

Адвокатами ЮГ «Право» (м.Черкаси, вул.Університетська, 33 оф.4) надається своєчасна та якісна правова допомога в необхідному обсязі у відповідності до Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, незважаючи на те чи це здійснення захисту в порядку призначення Центром надання безоплатної вторинної правової допомоги, чи це здійснення захисту адвокатом за вибором обвинуваченого.

Найважливішими для нас критеріями є ефективність та якість послуг, наша репутація. Звісно, питання оплати адвокатських послуг займає не останнє місце, але ми завжди звертаємо увагу наших клієнтів на гарантоване державою право у встановлених законом випадках отримати безоплатну правову допомогу. Зокрема, впевнитисть у цьому можливо, ознайомившись з публічно розміщеними на стенді в холі нашого офісу роз’яснювальними матеріалами щодо умов безоплатної правової допомоги.

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim Namapi
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2017. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 51. Разом: 1359894
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!