А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
13.07.2014

Позитивна практика входить у звичку

На рахунку адвоката Бруса Сергія Миколайовича, як ми вже описували у статті «Заміна запобіжного заходу: з тримання під вартою на домашній арешт», вже є позитивна практика зміни запобіжного заходу при перегляді ухвали суду першої інстанції в апеляційному суді. Вищевказана справа була надана адвокату в порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Враховуючи позитивний результат попередньої справи, адвокат при розгляді наступної справи звернув увагу суду на співвідношення обставин справи, тяжкості правопорушення і доказів до необхідності обмеження свободи, пропонованого прокурором в якості запобіжного заходу.

На підтвердження своїх доводів адвокат надав відповідні докази і спростував доводи прокурора та слідчого. В результаті, громадянину К.А., раніше судимому, холостяку, безробітному, підозрюваному в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, постановою слідчого судді обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Таким чином, повнота зібраних доказів, чітко обґрунтована і побудована відповідно до норм чинного законодавства мова захисника стала запорукою успішного для сторони захисту розгляду клопотання прокурора, з вирішенням справи на користь підозрюваного в суді першої інстанції.

Не розмір гонорару, а тільки досвід, небайдужість до своєї роботи та законні на те підстави приводять до успіху будь-яку справу.

Наталія Соловей

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim Namapi
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2017. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 74. Разом: 1359917
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!