А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
01.08.2014

Рішення про поновлення на публічній службі залишено в силі

У статті Причини пропущення строку звернення до суду можна визнати поважними в розділі «Практика» ми розповідали про випадок незаконного звільнення із публічної служби. Адвокатом в судовому процесі доведено факт поважності причин пропуску строку звернення до суду із позовом про поновлення на службі, що складав майже 7 місяців, та законності підстав для поновлення гр.В. на посаді в правоохоронних органах.

Як ми вже писали раніше, судом першої інстанції відновлено порушені права, задоволено позовні вимоги, скасовано накази про звільнення та поновлено на відповідній посаді довірительку Адвоката Гриценко Людмили – пані О.В. Однак, в результаті усталеної практики, відповідачем було подано апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції з підстав, нібито, надуманості і безпідставності позову. Адвокатом Гриценко Л.О. направлено до апеляційного суду ґрунтовне заперечення в підтримку позиції суду першої інстанції, на підставі реальних доказів, досліджених в суді першої інстанції.

30.07.2014 року колегією суддів Київського апеляційного адміністративного суду в судовому засіданні відхилено апеляційну скаргу представника правоохоронних органів та залишено в силі рішення суду першої інстанції.

Як підсумок, варто зазначити, що ми в своїх справах не зупиняємось на досягнутому, і продовжуємо юридичний супровід (звісно за бажанням клієнта) до стадії, коли рішення суду набуде статусу остаточного.

Враховуючи вищевикладене приходимо до висновків, що навіть органи, які покликані захищати права людини і слідкувати за дотриманням законності та верховенства права, допускають помилки. А тому, не варто боятися у випадках незаконності їх дій – відстоювати свої законні права.

Адвокати юридичної групи «Право» допоможуть Вам знайти законні шляхи вирішення спірних ситуацій.

Сергій Брус, Наталія Соловей

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim Namapi
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2017. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 74. Разом: 1359917
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Захисний код:
(для зміни кода натисніть на нього)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!