А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
08.02.2016

Чому потрібно звертатися до юриста або Правове самолікування

Коли у нас проблеми із сантехнікою ми звертаємося до сантехніка, якщо з пральною машиною – до майстра з ремонту побутової техніки. Коли у нас щось болить ми намагаємося самостійно боротися з недугом. А коли уже зовсім погано, самолікування не дає бажаних результатів – викликаємо швидку допомогу. Для того, щоб уникнути екстреної госпіталізації варто було, всього лиш, з самого початку звернутися до лікаря, спеціаліста в певній галузі.

Так само і в юриспруденції. Доволі часто за допомогою до адвокатів у місті Черкаси люди звертаються лиш тоді, коли спробували самостійно розібратися з тим, в чому не розбираються. Громадяни приходять до юристів із рішеннями суду першої інстанції чи апеляційної, або ж після першого судового засідання. Тобто на стадії, коли основні етапи, моменти побудови лінії захисту уже позаду. В такі моменти згадується попередження: «Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я!». Тому, що вчасно заявлене клопотання чи вимога, влучно підібраний і поданий в процесі доказ можна прирівняти до вчасно прийнятої пігулки, яка на початку розвитку хвороби усуває її причини, знімає всі симптоми.

Великою проблемою нашого суспільства є низький рівень довіри до влади, і як наслідок – до всіх служителів закону. Кожен вважає «краще я сам пошукаю в інтернеті вихід з ситуації, ніж піду до юриста», або ж отримавши повістку до суду – не піду на засідання, якось буде.

В цьому і проблема. Судовий процес – має свої правила. Пересічний громадянин не знаючи елементарних правил здійснення судочинства може сам собі зашкодити. Аналогічна ситуація: неправильно обрані чи невчасно прийняті ліки можуть погіршити Ваш стан, або уже не давати того ефекту, який міг би бути вчасно Ви їх прийміть.

І якщо в медицині ситуація більш менш налагоджується: всі розуміють, що операцію має робити дипломований хірург, а не знайомий, який закінчив медичне училище. То з юриспруденцією складніша ситуація.

Той факт, що правовими питаннями має займатися юрист – наше суспільство ще не готове сприймати як норму, буденність. Ми маємо відновити довіру громадян нашої держави до спеціалістів в галузі права. Люди повинні зрозуміти одну просту істину: неможна бути спеціалістом у всьому. Не просто так суспільне життя поділено на галузі, сфери. І відповідно до цих галузей створені факультети у ВНЗ. Кожен обирає свою галузь і прагне стати в ній професіоналом. Адвокати юридичної групи «ПРАВО» можуть по праву називатися професіоналами своєї справи. Про це свідчать постійні черги під кабінетом адвоката та сотні вдячних клієнтів.

Ми закликаємо громадян не займатися «правовим самолікуванням!». Зайдіть до юриста, проконсультуйтеся, дізнайтеся про свої права та обов’язки, особливості їх реалізації. Звісно отримання правової допомоги потребує певних фінансових витрат. Будь яка робота повинна оплачуватися. Коли Ви звертаєтесь до перекладача чи репетитора з якогось предмету Ви не сумніваєтеся в тому, що за їхні послуги потрібно платити. До того ж лише кваліфікований спеціаліст зможе роз’яснити, необізнаному в юриспруденції, громадянину правила ведення судового процесу, особливості його стадійності, права сторін на кожній із стадій. Юрист із багаторічним досвідом роботи, маючи професійний погляд на справу завжди будує далекоглядну стратегію. Дуже важливо у будь якому процесі (цивільному, кримінальному, адміністративному) продумати декілька кроків на перед як за себе, так і за іншу сторону, щоб заздалегідь бути готовими та мати можливість дати відсіч.

Адвокат, котрий постійно займається самовдосконаленням, підвищує рівень своєї кваліфікації розповість клієнту, яка судова практика щодо даних правовідносин склалася в тому чи іншому регіоні, які ж висновки з приводу того чи іншого питання зробив Верховний суд України чи Вищий спеціалізований, яка правова позиція Європейського суду з прав людини щодо Вашого спору. Саме такими є адвокати юридичної групи «ПРАВО», до яких можна звернутися за адресою: м. Черкаси, вул. Університетська, 33, оф. 4 та м. Черкаси, вул. Смілянська, 75.

За більш ніж 15-річний досвід роботи на правовій ниві адвокат Гриценко Людмила мала можливість спостерігати та приймати участь у застосуванні пострадянського законодавства (старі ЦК УРСР, КК УРСР та ін.) та законодавства уже незалежної Української держави, аналізувати особливості перехідного періоду від «старого» до «нового».

Партнер групи «ПРАВО» адвокат Гриценко Людмила Олександрівна часто приймає участь, і як слухач, і як доповідач, в регіональних та всеукраїнських заходах, які організовуються з метою підвищення кваліфікації адвокатів. Подяки та сертифікати, що підтверджую ют участь у заходах, можна переглянути за посиланням.

З метою вдосконалення законодавства і розроблення лаконічних і виконуваних законопроектів в сфері сімейного прав Людмила Олександрівна співпрацює з комітетом сімейного права ААУ а також з офісом Уповноваженого Президента України з прав дитини.

Звертайтеся за правовою допомогою до черкаських юристів та адвокатів, ми завжди готові Вас вислухати та порадити як діяти у спірній ситуації.

Помічник адвоката – Тетяна Жук

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 42. Разом: 344114
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!