А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN

Гриценко Людмила Олександрівна

Адвокат
Gritsenko

Гриценко Людмила Олександрівна

«Історія успіху написана перемогами наших клієнтів»


Адвокат.

Партнер юридичної групи «Право».

Член Ради Комітету Сімейного права ВГО Асоціації Адвокатів України.

Заступник керівника Черкаського відділення ВГО Асоціації Адвокатів України.

Регіональний координатор (м. Черкаси та Черкаська область) по імплементації Декларації щодо захисту прав людини у кримінальному провадженні.

Кілька слів про себе: сторінка в Facebook.


«Успіх – це шлях, а не ціль»


Освіта вища юридична.

В 2004 році закінчила Харківський Національний університет внутрішніх справ.

Причетна до юриспруденції з 2001 року. Працювала помічником судді. Низький уклін моїм талановитим і харизматичним наставникам і вчителям. До цього часу живу з вірою в верховенство права і кожного ранку встаю, щоб діяти.

В літку 2008 року отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Одним реченням не напишеш, як пройшли роки мого становлення, як адвоката і професіонала. Можливо колись – це буде книга для молодого покоління з перевіреними на власному досвіді законами професії. В 2016 року відсвяткувала вісім років успішної адвокатської практики. Якщо перевернути вісімку горизонтально – отримаємо знак безкінечності, тому я впевнена – це тільки початок.

Чотири роки співпрацюю з Черкаським національним університетом ім. Б.Хмельницького. Проводжу міні-тренінги, читаю лекції, виступаю на Школах по спадковому праву та наукових конференціях, які щороку проводяться в університеті. Люблю молодь, студентство і взаємодію з ними. Обмін свіжими ідеями, досвідом, жагою до знань. Два останні роки виступаю з доповідями на Школі кар’єрного росту молодих адвокатів в Києві.

Мені пощастило – маю талановитого помічника – Жук Тетяну. Професіонал і близька по духу людина. Ми познайомилися завдяки ЧНУ, Тетяна проходила практику. Ніколи не знаєш, як може кожної хвилини змінитися Твій світ, коли чекаєш поки відчиняться двері.


«Краса світу в очах того, хто дивиться»


За вісім років практики маю сотні перемог і кілька десятків поразок, завдяки яким до цього часу продовжую зростати як спеціаліст і як особистість. Дякую своїм опонентам за цікаві судові процеси, за приклади як треба робити, і як не треба...).

Не обмежена кордоном Черкаської області. Маю успішні справи в Полтаві (та області), в столиці та й інших містах і містечках України. Люблю цікаві справи і нестандарті рішення. Вихід завжди є, інколи потрібно змінити площину світосприйняття.

Спеціалізація. Звісно вона є. Все знати неможливо, але прагнути – варто і зупинятися не слід. Актуальні на сьогодні: спадкове право, сімейне право, кримінальне право, цивільне та житлове право.

Вважаю що майбутнє юриспруденції не стільки у бездоганному вирішенні спору, скільки в нього передбаченні та уникненні.

Саме тому займаюсь юридичним супроводом цікавих проектів та деяких видів господарської діяльності. Маю за плечима сотні випадків позитивного досудового врегулювання спорів. «Колекціоную» мирові угоди в цивільних та кримінальних справах. Ще шість і теж буде сотня.

Публікація тижня
14.02.2019

НАЙТЯЖЧИЙ ВИД ПОКАРАННЯ: ДОВІЧНЕ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ЧИ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ СТРОКОМ НА 15 РОКІВ?

ЩО ОБИРАЮТЬ СУДДІ ТА ЧИ МАЄ СЬОГОДНІ КРИМІНАЛЬНИЙ ЗАКОН ЗВОРОТНУ ДІЮ В ЧАСІ?

05 травня 1997 року Україна офіційно підписала Протокол № 6 до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, який стосується скасування смертної кари. Про ратифікацію цього Протоколу Верховною Радою України було прийнято Закон лише 22 лютого 2000 року. Проте Конституцією України, прийнятою на п’ятій сесії Верховної Ради України 28 червня 1996 р., у ч. 1 ст. 27 вже було визначено, що кожна людина має невід’ємне право на життя, а обов’язок держави — захищати життя людини.

Фактично, починаючи із 28 червня 1996 р. конституційні норми, як норми прямої дії, повною мірою виключили можливість правомірного застосування на території України такої міри покарання, як смертна кара. >>

Робота юриста в місті Черкаси, як і в будь-якому іншому місті, вимагає високої самоорганізації, ретельності та відповідальності за прийняті рішення. Участь у судових процесах для адвоката є стимулом у самовдосконаленні, розширенні бази знань, відточуванні професійних якостей. Найвищим ступенем майстерності вважається вміння вирішувати поставлене клієнтом завдання у досудовому порядку, знаходити компроміси за столом перемовин. Вважаю своїм обов’язком, взявшись за справу, довести її до кінця не дивлячись на будь-які труднощі, тому що немає нерозв’язних питань, є ціль і способи її досягнення.

Мене також непокоїть майбутнє молодих спеціалістів цієї професії, тому я приділяю час студентам юридичного факультету, проводжу для них додаткові лекції та практичні заняття з відвідуванням судових засідань.

Як і кожен професійний юрист, вважаю своїм обов’язком застосовувати знання виключно з метою підтримки панування верховенства права і дотримання конституційних прав людини.


ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ:
• Представництво громадян та юридичних осіб:

• у всіх судових інстанціях;

• підприємствах, установах, організаціях;

• правоохоронних органах та державній виконавчій службі.

• Ведення справ цивільного, адміністративного, кримінального напрямків.

• Підготовка:

• договорів (контрактів);

• претензій; заяв; скарг;

• судових позовів; клопотань;

• інших документів.

• Фахові юридичні консультації (усні та письмові).
 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 218-37-23
(093) 388-03-38
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 34. Разом: 331870
Зворотній зв’язок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: Адвокат Гриценко

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!