А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
27.07.2020

Аграріям про нові особливості пролонгації оренди землі

Стали частими звернення до нас аграріїв Черкаської області щодо поновлення/пролонгації на новий строк договорів оренди землі державної чи комунальної власності. Крім того, є звернення і щодо продовження оренди земельних часток (паїв).

Наші «земельні» адвокати успішно застосовують як старий порядок пролонгації оренди землі так і новий.

В цьому році порядок суттєво змінився і фермерам та агропідприємствам потрібно враховувати нові вимоги законодавства. Зокрема, відтепер до договорів оренди, укладених до 12 березня 2011 року, застосовується процедура поновлення, передбачена законодавством, що діяла до вказаної дати. А на той час порядок не передбачав автоматичного продовження договору, успішне тривання орендних відносин після закінчення договору залежала виключно від волі орендодавця.

Крім того, з 16 липня 2020 року запрацював новий порядок, згідно якого усі договори укладені чи змінені після вказаної дати можуть бути поновлені лише за умови, якщо власник ділянки не пізніше місяця до закінчення строку дії договору не внесе у реєстр речових прав відомості про небажання продовжувати орендні відносини на новий строк.

Пильнуйте за змінами самостійно чи довірте це професіоналам. Ми відкриті для всіх, хто потребує правової поради чи дієвої юридичної допомоги.

Адвокат Шамов Олексій

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 45. Разом: 339597
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!