А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
05.11.2014

Чергове оновлення сайту

Раді повідомити, що сайт Pravo.ck.ua тепер працює на оновленій версії ядра © DoNS 1.3. Що ж стосується функціоналу, то додалися два нових повноцінних розділа: «Фотогалерея» та «Відеогалерея». В них Ви зможете зручно переглядати фотографії (відеозаписи) заходів, семінарів, зустрічей, форумів, тренінгів та інше за участю фахівців юридичної групи «Право».

Ще одним нововведенням стали зручні форми зворотього зв’язку. Вони реалізовані у вигляді модальних спливаючих вікон зі зручним «дружнім» інтерфейсом та нотками інтерактивності. Для зручності використання вони розташовані на кожній сторінці сайту вгорі правого навігаційного блоку.

Оновлено розділ партнера групи Людмили Гриценко. Він значно розширився та отримав правий «сайд-бар».

Ми і далі будемо намагатися радувати Вас реалізацією нових ідей, щоб Ваша прогулянка по сайту була зручною та цікавою, а регулярно оновлюваний функціонал і наповнення ресурсу сприяли поліпшенню зв’язку наших клієнтів з фахівцями юридичної групи «Право».

Сайт розробника: WebSite.ck.ua.

Андрій Турченко, Web-розробник

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 97. Разом: 192770
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!