А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
28.03.2022

ОБШУК: Що потрібно знати адвокату та клієнту

Наш клієнт Сергій повідомив, що до нього зненацька завітали правоохоронці з метою проведення обшуку. Це завжди шок для людини і важко бути готовим морально до таких речей. Однак, він одразу зателефонував адвокату, що дало можливість уникнути багатьох проблем в подальшому. Слідчий не може починати обшук, допоки не приїде адвокат для захисту особи, у приміщенні якої має відбуватись ця слідча дія. В такому випадку, адвокат має до трьох годин на прибуття.

Відпочатку маємо з’ясувати статус осіб, які прибули для проведення обшуку. Цю інформацію можна отримати з ухвали про проведення обшуку. В нашому випадку виявилось, що слідчий, якому суд надав дозвіл на обшук, особисто присутнім тут не був, що було першим зафіксованим порушенням, яке допустили правоохоронці.

Слідчий не чекав адвоката і розпочав обшук, що стало черговим зафіксованим нами порушенням, яке прямо впливає на дійсність результатів обшуку.

Виявилось також, що перелік відшукуваних предметів не є вичерпним, що також є порушенням прав нашого клієнта, і потребувало їх захисту. Знайдені фактично речі і документи було неможливо ідентифікувати, як вудшукувані; разом з тим, в ході їх пакування правоохоронці також допустили ряд порушень, які дозволяють ставити під сумнів подальші експертні висновки чи акти огляду, складені будь-якою особою після розпакування таких речей і документів.

В результаті, вся слідча дія, незалежно від того, що фактично було знайдено під час обшуку, проведена з порушеннями, її результати не можуть бути використані в суді проти нашого клієнта.

Вартість роботи адвоката в процедурі обшуку в рази менша за витрати, необхідні для усунення негативних наслідків, що могли б наступити, якби клієнт не захищав активно свої права із залученням адвоката.

Адвокат Шамов Олексій, м.Черкаси

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 28. Разом: 335407
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!