А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
19.03.2015

Один тиждень з життя нашої команди

17 березня 2015 року позитивним судовим рішенням у апеляційному суді Черкаської області успішно завершено справу (зі сторони відповідача) спеціалістами групи Лещинським О.Й., Шамовим О.А. у справі про визнання заповіту недійсним. В тому числі з протилежної сторони стягнуто на користь нашого клієнта майже 8 тис.грн. компенсації за правову допомогу, як засіб матеріальної відповідальності позивача, який необгрунтовано позивався в суді до нашого клієнта.

18 березня 2015 року позитивним судовим рішенням у Черкаському районному суді Черкаської області успішно завершено справу (зі сторони позивача) за позовом спеціаліста групи Шамова О.А. до місцевого товариства про визнання договору оренди землі недійсним через відсутність у ньому декількох істотних умов, обов’язковість яких передбачена ст.15 Закону України «Про оренду землі». Суд не лише визнав договір оренди недійсним, а й витребував незаконно зайняті відповідачем земельні ділянки на користь нашого клієнта.

18 березня 2015 року постановою Київського апеляційного адміністративного суду за участю спеціаліста групи Шамова О.А. підтверджено незаконність дій органу місцевого самоврядування через відмову видати нашому клієнту (місцевому товаровиробнику) свідоцтва про право власності на майновий пай на загальну суму придбаних останнім майнових паїв членів колективного сільськогосподарського підприємства. При цьому, апеляційний суд змінив постанову суду першої інстанції в частині зобов’язання органу місцевого самоврядування вчинити певні дії та у цій частині в позові відмовив. Стадії судового процесу тривають, на черзі звернення до Вищого адміністративного суду України.

18 березня 2015 року позитивним судовим рішенням у Кам’янському районному суді Черкаської області успішно завершено справу (зі сторони відповідача) спеціалістом групи Лещинським О.Й. у справі про визнання недійсним протоколу загальних зборів власників майнових паїв бувшого КСП. До участі у справі задіяно більше 300 учасників.

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2021. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 46. Разом: 253156
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!