А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
10.10.2016

Про поновлення договорів оренди землі. Звіт за три квартали 2016 року

Юристами групи «Право» за 9 місяців 2016 року відновлено порушені земельні права 10 господарств Черкаської та Полтавської областей на землі державної форми власності, а саме поновлено на новий строк на тих самих умовах старі договори оренди землі (які укладались ще з райдержадміністраціями до 2013 року).

Загальна площа землі, право на яку поновлене адвокатами групи за вказаний строк, складає 0,6 тис.га.

Середній розмір орендної плати, яку наш клієнт буде сплачувати протягом строку дії договору складає 4,5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Робота продовжується, до нас звертаються фермери та господарства, яким відмовляють у поновленні договору оренди на новий строк. Як правило, причина відмови криється в тому, що існує конкурент, який також бажає отримати цю ж ділянку в довгострокову оренду та вчиняє для цього різного роду дії, або має місце корупційна складова в діях органу, що розпоряджається вказаними землями.

Під час консультації ми розповідаємо клієнту про дійсний обсяг його прав, показуємо алгоритм дій, якого він має дотримуватись задля захисту права на землю, аналізуємо самостійно вчинені ним дії та прогнозуємо їх очевидні з юридичної точки зору наслідки.

На замовлення клієнта ми можемо надати повний комплекс послуг від досудової переписки з відповідним управлінням держгеокадастру до судового рішення, що набрало законної сили, та реєстрації права оренди у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Втратити землю легко. Для цього достатньо опустити руки і нічого не робити.

Законодавство гарантує орендарю, який належним чином виконує всі умови відповідного договору (вчасно сплачує орендну плату, не погіршує якість земель), переважне право продовжити строк оренди землі на новий строк. Для цього необхідно звернутись до орендодавця з відповідним пакетом документів. Нерідко стається так, що орендодавець у місячний строк не надав жодної відповіді, ані позитивної, ані негативної, затягує розгляд клопотання добросовісного орендаря, шукає підстави для відмови. Ось тут і постає одвічне питання «що робити?».

Ми рекомендуємо кваліфіковане звернення до суду з врахуванням напрацьованого досвіду уникнення найпоширеніших «підводних каменів» та не рекомендуємо користуватись послугами «економічних посередників».

Детально про те, як поновити договір на новий строк читайте за гіпер-посиланням у цьому реченні.

Якщо вищевказана ситуація може стосуватись Вашого господарства, пропонуємо Вам вважати цю публікацію особистою пропозицією у співпраці на захисті Вашого бізнесу!

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 8. Разом: 335387
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!