А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
11.05.2016

Судом поновлено на новий строк на тих самих умовах ще один договір оренди землі на 60 га

28 квітня 2016 року господарським судом Черкаської області у справі за участю фахівців юридичної групи ”Право” ухвалено рішення про поновлення на новий строк договору оренди землі між фермерським господарством одного з районів Черкаської області та головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області на новий строк. Площа земельної ділянки складає 60 га, орендар належним чином виконував свої обов’язки за договором оренди, який свого часу був укладений ще з районною державною адміністрацією.

Процедура поновлення договору на новий строк орендарем детально витримана, що гарантувало йому право на звернення до суду у випадку немотивованої відмови орендодавця від поновлення договору. Відмова орендодавця кваліфікована судом як незаконна, договір судом поновлено на наступний період без зміни його істотних умов.

Формула поновлення орендних відносин працює незалежно від форми власності на землю. Це можуть бути землі державної, комунальної, приватної власності. Фахівці групи мають значний досвід у справах даної категорії. Ми практикуємо поновлення договору з декількома ділянками, поновлення оренди щодо ділянок площа яких змінилась внаслідок проведення інвентаризації державних земель, тощо.

Для орендарів наголошуємо, що успішне поновлення договору на новий строк можливе виключно за умов дотримання спеціальної процедури. Якщо до закінчення строку дії Вашого договору залишилось декілька місяців, радимо заручитись юридичною підтримкою кваліфікованих фахівців.

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 24. Разом: 337223
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!