А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Новина
13.03.2015

В суді поновлено черговий договір оренди землі

У статті Як поновити договір оренди земельної ділянки на новий строк ми висвітлювали основні способи поновлення договору оренди землі на новий строк, в тому числі згадували про можливість укладення правочину в судовому порядку.

Правозастування є динамічним процесом та на сьогодні вже існують судові прецеденти, які дозволяють з впевненістю говорити про існування перевіреного механізму захисту права орендаря на поновлення договору на новий строк, за умови дотримання ним виписаної законодавцем процедури.

За змістом ст.111-28 Господарського процесуального кодексу України, правові висновки, викладені у рішеннях Верховного суду України, ухвалених внаслідок перегляду судових рішень через неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов’язковими для застосування для всіх судів України.

Нашими спеціалістами проаналізовано останню практику Верховного суду України у цих відносинах, зроблені необхідні висновки, які й були успішно застосовані у черговій судовій справі в господарському суді Черкаської області.

Рішенням суду поновлено договір оренди нашого клієнта на новий строк та на тих самих умовах.

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2021. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 49. Разом: 253159
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!