А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
14.05.2022

Адвокат у справах про поділ майна подружжя в місті Черкаси під час воєнного стану

Все нажите вдвох – ділиться на двох.

Просте правило. Майже незмінне.

Не важливо, що все майно оформлене на чоловіка. Дружина все одно має право на половину і будь-який суддя за потреби це встановить.

Всі справи про поділ майна подружжя мають три основні сценарії:

а) не домовитись кому яке конкретне майно;

б) хтось хоче більше, ніж половину;

3) майно залишається комусь одному, хоча й набуте в шлюбі між двома.

Також іноді сторони не можуть домовитись про вартість того чи іншого майна в складі спільного. Адже, складаючи майно у дві умовні купки, єдиним орієнтиром рівності цих двох купок є однакова вартість суми речей у кожній з них.

Частина майна може не мати правовстановлюючих документів, наприклад мова про великий недобудований будинок, який вартує багато, проте, його власники ще не мають документа про право власності. Тоді це ніщо інше, як набір будівельних матеріалів та робіт з будівництва.

Іншим прикладом може бути випадок розподілу інтелектуальних прав у співавторстві чи матеріальних результатів від їх використання на користь сім’ї.

Бувають випадки, коли потрібен поділу бізнесу подружжя. Тут окрім матеріальних речей доводиться іноді ділити корпоративні права в юридичній особі, чи улаштовувати складні партнерські договори з врахуванням поділу майна подружжя.

Тут потрібен досвід. Цей досвід має адвокат, який спеціалізується не лише на стандартних випадках поділу майна подружжя, а й розуміється на будівельному, корпоративному праві, праві інтелектуальної власності та ще декількох суміжних.

Переконаний, найціннішою у будь-якому конфлікті чи непорозумінні є здатність домовлятись. Жоден суддя чи адвокат не поділять ваше майно так добре, як це можете зробити ви удвох. Це можливо, якщо захочете почути і зрозуміти один одного, якщо здатні відмовитись від чого одного, щоб зберегти інше. І це не тільки про майно.

Адвокат Шамов Олексій

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 8. Разом: 335387
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!