А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
16.08.2021

Договір про передачу переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення ЗРАЗОК

Викладаємо у вільний доступ ЗРАЗОК договору про передачу переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення, який є актуальним з 01 липня 2021 року.

Д О Г О В І Р

про передачу переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення

смт.Драбів, ______________ серпня дві тисячі двадцять першого року

СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО «____________», суб’єкт переважного права, в особі голови ___________________________, який діє на підставі Статуту (далі – Особа-1), з однієї сторони, та особа, якій передається переважне право,-

__________________________________ (далі – Особа-2), з іншої сторони, в порядку ст.130-1 Земельного кодексу України, уклали цей договір на наступних умовах:

1.Особа-1 має переважне право купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею ______га з кадастровим номером _________________________ з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами села _______________ Драбівського району, Черкаської області, оскільки є орендарем вказаної земельної ділянки на підставі договору оренди землі від _____________р., укладеного з гр._________________.

2.Право оренди Особи-1 щодо вказаної в п.1 цього договору земельної ділянки зареєстроване у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно _______________р., номер запису про інше речове право _______________, про що свідчить інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від _____________р. №_______________.

3.Особа-1 за цим договором передала Особі-2 переважне право купівлі земельної ділянки, зазначеної у п.1 цього договору.

4. До Особи-2 переходять усі права та обов’язки попереднього суб’єкта такого права (Особи-1) за правовідносинами, пов’язаними з реалізацією такого права, в тому числі, право переважно перед іншими особами придбати у власність земельну ділянку, вказану в п.1 цього договору на умовах, узгоджених з її власником.

5.Переважне право вважається переданим з моменту підписання Сторонами цього договору.

6.Переважне право за цим договором передано безоплатно.

7.Переважне право, отримане Особою-2 на підставі цього договору, не може бути передане третім особам.

8.Переважне право купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення, передане громадянину ____________________________ за цим договором, підлягає державній реєстрації в порядку, передбаченому для державної реєстрації обтяжень речових прав на земельні ділянки.

9.Про передачу переважного права купівлі земельної ділянки сільськогосподарського призначення Особа-1 зобов’язана письмово повідомити власника земельної ділянки протягом трьох робочих днів з дня державної реєстрації переходу такого права. Повідомлення здійснюється цінним листом з описом вкладень та повідомленням про вручення або особисто під розписку.

ПІДПИСИ СТОРІН

Адвокат Шамов Олексій

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2023. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 42. Разом: 322482
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!