А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
16.05.2014

Перевірити кредитний договір перед підписанням

Отримати кредит на побутову техніку чи інші потрібні речі не складно. Перелік банківських установ, які готові кредитувати населення, досить великий. Дещо складніше отримати кредит на придбання автомобіля та будинку чи квартири. Однак і це можливо за певних умов.

Інша річ, коли споживач бажає не просто отримати кредит на будь-яких умовах, а хоче бути впевненим, що підписав кредитний договір, який не спричинить певних неприємностей у майбутньому; взяти простий та зрозумілий кредит без несподіваних додатків у вигляді надвисоких і несправедливих штрафних санкцій й втрати власного майна у кратних до суми кредиту розмірах.

Для орієнтування у загальних умовах кредитного договору вам може вистачити такої простої послуги від наших юристів у Черкасах, як юридична онлайн консультація. Це безоплатна юридична консультація у формі запитань та відповідей через форму зворотнього зв’язку у розділі «Контакти».

Якщо ж потрібна повноцінна перевірка кредитного договору на відповідність законодавству перед його підписанням, вам знадобляться професійні послуги адвоката, тут потрібен досвідчений «кредитний» юрист. У місті Черкаси такі послуги, серед іншого, надаються юристами групи «Право».

Кредитний договір – документ, що регулює відносини позичальника та кредитно-фінансової установи, на протязі всього терміну його дії.

Кредитний договір не можна змінити після його підписання – банки зазвичай виключають можливість вносити нові пункти чи видаляти з договору умови, що не задовольняють клієнта. Старанно обмірковуйте кредитну пропозицію банку. Це може зайняти кілька днів, проте ваша фінансова безпека того варта.

Ми надаємо послугу з супроводження клієнта кредитним юристом до банківських установ та інших кредитуючих організацій. Це дає можливість нашим клієнтам оперативно приймати рішення у відносинах кредитування.

Трапляються випадки, коли кредитний консультант чи фахівець відділення намагається чинити тиск на клієнта під час ознайомлення з умовами кредиту. Таким чином вас активно переконують оформити угоду «прямо тут і зараз», не виходячи з відділення банку чи з магазину; можливо, висловлюють невдоволення вашою підозрою чи намагаються переконати, що якщо, наприклад, ви не оформите споживчий кредит сьогодні, то ціна обраного вами товару може зрости вже наступного дня. Пам’ятайте, що ви маєте повне право відмовитися від пропозиції, що здається вам підозрілою.

Однією з ознак такої пропозиції є не лише занадто активне та агресивне нав’язування кредиту, але й відмова сформувати таблицю-графік погашення кредиту та надати типовий договір для ознайомлення. Банківська установа повинна виконати таке прохання. Відповідно до ст.11 ЗУ «Про захист прав споживачів» Вам повинні надати інформацію про всі ризики, сукупну вартість кредиту, розмір реальної відсоткової ставки та ін.

Подаючи заявку на кредит, зверніть увагу на її умови. Деякі (але не всі) фінансові установи формулюють заявку по принципу договору оферти. Підписуючи таку заявку, ви погоджуєтеся укласти договір на умовах, які передбачені цим документом.

Зазвичай до кредитного договору прикладені додатки – графік погашення платежів, дані про реальну вартість кредиту, дозвіл про використання персональних даних та ін. З додатками ви маєте ознайомитися ще до підписання договору. Сам документ має бути грамотно сформульованим та кристально зрозумілим для вас. Будь-які опечатки та навіть туманні складнопідрядні речення з двояким значенням можуть обійтися надто дорого. При виникненні будь-яких питань необхідно звернутися за роз’ясненням до кредитного спеціаліста банку, консультанта, юриста.

Якщо ви не маєте часу для візитів до відділень банків, є можливість знайти типові кредитні договори на сайтах обраних вами банківських установ та ретельно ознайомитись із ними в зручних умовах.

Ми представили лише деякі нюанси у процесі оформлення кредиту, будь то популярний кредит для купівлі домашньої побутової техніки, транспортного засобу чи навіть нерухомості.

Найкращу пораду ви зможете отримати в індивідуальному порядку, звертаючись до фахівця юридичної групи, який проаналізує кредитний договір обраної вами установи або виконає порівняльний аналіз договорів різних банків за вас.

Таким чином, ви підвищуєте власний рівень фінансової захищеності, економите час і гроші.

Ольга Устенко

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 6. Разом: 192999
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!