А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
15.09.2016

СЕТАМ: нюанси електронних торгів арештованим майном

Нещодавно ТОВ «К» звернулося до юриста, щоб прояснити декілька моментів щодо порядку електронних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна, предметом яких став комплекс будівель у столиці. Участь у торгах взяли два учасники: ТОВ «К» і підприємство «N». ТОВ «К» повідомив, що остання цінова пропозиція у межах робочого дня надійшла саме від нього о 17:59:55. Продовжувати торги можна не більш як на шість годин, і вони повинні були закінчитися о 23:59:55. Однак системою електронних торгів було допущено прийняття цінової пропозиції від його конкурента о 23:59:58, тобто за межами терміну, визначеного Тимчасовим порядком реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів, внаслідок чого підприємство «N» перемогло на торгах. Безумовно, товариство «К» побажало роз’яснити причину поразки і для цього звернулося до кваліфікованого фахівця.

Насправді у випадку, що розглядається, існує практично аналогічна судова практика. Основні тези викладемо нижче.

Яблуком незгоди в цій ситуації стало двояка трактовка положень Тимчасового порядку реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів. На той момент з положень цього документа випливало, що торги мають починатися і проводитися в один (робочий) день з 9:00:00 до 18:00:00. Якщо остання пропозиція надходить за п’ять хв. до закінчення терміну торгів, вони продовжуються на півгодини від моменту її подачі. Продовжувати торги можна не більш як на шість годин. Нібито й немає протиріч вимогам товариства «К». Але в аналогічних випадках суд вже звертав увагу невдоволених учасників на наступне: загальна тривалість такого продовження не може перевищувати шести годин і стартує від 18:00:00, а не від 17:59:55, на що, на превеликий жаль, не звернуло увагу ТОВ «К».

Фахівці юридичної групи «ПРАВО» надають консультації та супровід всіх угод, укладених клієнтами фірми, забезпечуючи їм максимальний захист. Ви можете звертатись із будь-яких юридичних питань за контактними номерами або через форму зворотнього зв’язку на сайті. Адвокати юридичної групи «ПРАВО» надають юридичну допомогу не тільки в Черкасах, а й по всій Україні. Юридична підтримка – найкращий гарант безпеки Ваших угод!

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 49. Разом: 337248
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!