А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
04.08.2020

Що нового включили у типовий договір оренди землі?

З 30 липня 2020 року оновився типовий договір оренди землі. Це буде цікаво всім, хто дотичний до теми земельних відносин. Компетентний земельний адвокат чи юрист завжди відслідковує такі зміни. Ми проаналізували новий договір, щоб коротко повідомити читачам про його ключові теперішні умови, про що розповімо нижче.

Так, діюча редакція договору передбачає можливість орендувати за одним договором декілька ділянок. Умови щодо поновлення договору оренди на новий строку прописані поверхнево, з розрахунку на те, що існує нове окреме законодавче регулювання цього питання. Звертаємо увагу орендарів, що типовий договір передбачає штраф у розмірі 100% річної орендної плати за невчасне внесення орендної плати. Ця умова може коригуватись за бажанням сторін договору.

Для земель сільськогосподарського призначення державної чи комунальної власності є обов’язковим зазначати у договорі оренди дані агрохімічного паспорта. Це необхідно для систематичного слідкування за станом ділянки та можливістю розірвання договору у разі істотного погіршення такого стану з вини орендаря. Перевірка проводиться на рідше одного разу на три роки. Оренда земель полезахисних лісовим смуг накладає обов’язок зазначати у договорі такі дані: вид, конструкція, віковий період, головна порода, у разі потреби інші характеристики полезахисної лісової смуги.

Ще однією особливістю є те, що у разі оренди земельних ділянок меліорованих земель, та якщо на них проводиться гідротехнічна меліорація, у договір оренди необхідно включати зобов’язання орендаря інвестувати у розвиток та модернізацію таких меліоративних систем та об’єктів інженерної інфраструктури й сприяти їх належній експлуатації.

У місті Черкаси наша правнича команда працює над захистом земельних прав, запрошуємо до співпраці.

Адвокат Шамов Олексій

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 9. Разом: 335388
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!