А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Стаття
13.09.2013

Виключення засновника з ТОВ

Як правило, внаслідок реформи АПК 1999-2001 років, засновниками (учасниками) ТОВ є група осіб – керівник та головні спеціалісти апарату управління колишнього КСП. Однак, з часом виникає необхідність виключення (або виходу) деяких засновників з ТОВ з різних причин.

Часто виникає ситуація, коли більшість засновників не виконують свої статутні функції через незнання своїх прав та обов’язків, є засновниками формально та не приймають активної участі у роботі ТОВ, створюючи перешкоди для планомірного розвитку підприємства.

Непоодинокі випадки поділу засновників на два «ворожих табори». Це тягне за собою неможливість прийняття управлінських рішень зборами засновниками. В такому випадку вихід з ситуації під силу знайти лише досвідченому фахівцю з корпоративних відносин. Зважаючи на похилий вік деяких засновників, інколи виникають проблеми з оформленням спадщини на майно померлого засновника та ін.

Питання виключення (виходу) засновника потребує чіткого розуміння вимог законодавства; специфічною є законодавча база щодо оподаткування корпоративних відносин.

Фахівці юридичної групи «ПРАВО» мають позитивний досвід врегулювання корпоративних відносин як в окремо взятих господарствах області, так і в групах підприємств. Серед клієнтів юридичної групи – успішні агроформування області.

Запрошуємо керівників сільгосппідприємств до співпраці.

Олексій Шамов

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 474-18-61
(063) 577-11-88
Партнери сайту
YuristAdvokat WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2018. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 101. Разом: 192774
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!