А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Абонентське обслуговування юридичних осіб

Наявність в організації штатного юриста не дає стовідсоткових гарантій захисту. Справа навіть не в тому, яким досвідом і знаннями він володіє. Практично підтверджено, що робота цілої юридичної команди на порядок результативніше роботи одного юриста, оскільки команда в цілому має більше досвіду і знань. Перевагою є можливість обговорювати будь-яку ситуацію колективно, використовуючи так званий «brain storm» (мозковий штурм), і знаходити вірні рішення. За юридичне обслуговування фірми відповідає один співробітник групи, але в разі необхідності підключається вся команда юристів.

Оскільки лише деякі компанії можуть дозволити собі утримувати цілий штат юристів, вигідніше довірити юридичне обслуговування бізнесу професійному учаснику ринку юридичних послуг.

Враховуючи індивідуальні особливості кожного клієнта ми ознайомимося з поставленими завданнями, обмовимо всі істотні умови і підпишемо з клієнтом договір, за умовами якого здійснюється абонентське обслуговування.

Абонентське обслуговування підприємств включає системну роботу фахівця групи за місцем знаходження підприємства, а також дистанційну роботу з офісу групи. Співвідношення цих величин регулюється договором.

Наш клієнт завжди отримує потрібну йому юридичну консультацію вчасно; він може бути впевнений, що договір з новим контрагентом буде готовий до підписання у визначений термін, а його інтереси будуть максимально захищені.

Фахівець групи присутній на всіх важливих переговорах з партнерами клієнта, представниками контролюючих та правоохоронних органів. Він відстежує всі потрібні в роботі нашого клієнта зміни в законодавчій базі, тримає під контролем поточні юридичні питання підприємства, консультує його співробітників і керівний склад у необхідних питаннях здійснює загальну юридичну підтримку господарської діяльності клієнта.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 24. Разом: 337223
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!