А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Адвокат у кримінальному провадженні

Послуги адвоката у кримінальному провадженні є невід’ємною частиною нашої роботи. У даній категорії справ важливо не стільки знання загальної та спеціальної частини Кримінального кодексу України, скільки наявність значного досвіду, якого адвокат у кримінальному провадженні набуває виключно під час особистої участі у всіх процесуальних діях досудової та судової стадій кримінального провадження.

Нерідко адвокат у кримінальному провадженні – це колишній працівник силових структур, що володіє відповідними знаннями в цій галузі права. Однак сам по собі досвід роботи в правоохоронних органах не є запорукою успішної адвокатської практики, тому не є обов’язковим. Адвокат повинен бути всебічно розвиненою особистістю, мати чітке уявлення про галузі права, що суміжні з кримінальним; він має бути психологічно стійким в стресових ситуаціях.

Вибір адвоката повинен бути усвідомленим. Не соромтеся запитати його про досвід роботи, про категорії справ, які він вів до цього. Адвокат, кримінальні справи якого гранично систематизовані і перебувають під постійним контролем, не забуває про терміни та необхідні процесуальні дії. У його пам’яті завжди є місце аналогічним справам, з яких можна взяти корисний досвід. Також варто пам’ятати стару істину: хороший юрист – не той, хто знає всі закони напам’ять, а той, що завжди знає, де знайти потрібний закон.

Коли адвокат представляє клієнта, якого звинувачують у скоєнні будь-якого злочину, всі отримані адвокатом відомості є таємницею. Адвокат наділений законним правом зберігати в абсолютній таємниці зміст будь-яких розмов або листування зі своїм клієнтом. Тому, як і в ситуації з лікарем, клієнт має без приховування викладати адвокату всі деталі того, що сталося, а вибір своєї позиції у кримінальній справі проводити тільки після особистої розмови з адвокатом.

Важливо звернутися до адвоката вчасно. Часто трапляються випадки, коли ситуація в кримінальній справі розвивається вже кілька днів або тижнів, слідчий вже провів ряд процесуальних дій, і тільки коли клієнт раптом усвідомлює що насувається небезпека, він, нарешті, звертається до адвоката. Такий сценарій є небажаним, оскільки кримінальний процес складається з певних фаз, і кожна з них прив’язана до термінів виконання. За умов нестачі часу адвокат має менше простору для потрібних юридичних маневрів, що, в кінцевому підсумку, може позначитися на результаті справи.

Враховуючи вищенаведене, при отриманні будь-якої інформації щодо кримінального переслідування, навіть якщо вас «просто» викликають до правоохоронних органів або суду як свідка, невідкладно звертайтеся за консультацією до адвоката.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 48. Разом: 337247
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!