А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Допомога в ДАІ

У кожного автовласника періодично виникає необхідність контактувати з представниками державної автомобільної інспекції.

Цей державний орган наділений повноваженнями з обліку автотранспорту та контролю за його використанням відповідно до встановлених правил.

Облік автотранспорту передбачає збір, зберігання і зміну інформації про кожен автомобіль та його власника (користувача). Існують обов’язкові до виконання нормативні документи, недотримання яких тягне за собою адміністративні та матеріальні стягнення. У зв’язку з цим важливо орієнтуватися у відповідному правовому полі.

Наші фахівці надають юридичну допомогу при оформленні, постановці і знятті з обліку автотранспорту в ДАІ.

Разом з тим до нас періодично звертаються з питанням: «Як оскаржити штраф ДАІ?». Перш за все, слід пам’ятати, що оскаржити штраф ДАІ має право особа, щодо якої складено адміністративний протокол, постанова про притягнення до адміністративної відповідальності. На оскарження законодавством відведено певний термін, недотримання якого призводить до втрати права на вказану дію. У виняткових випадках, підтверджених документально, суд на прохання позивача може відновити пропущений термін.

Саме по собі оскарження не призведе до скасування штрафу, якщо не надати суду переконливі докази незаконності застосування до особи адміністративного стягнення у вигляді штрафу. Про незаконність адміністративного стягнення може свідчити відсутність достатніх доказів вини особи, яка притягається до відповідальності. Докази провини повинні бути беззаперечними й виключати можливість різного їх тлумачення.

Фахівці групи мають значний досвід оскарження адміністративних стягнень.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 44. Разом: 339596
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!