А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Допомога в купівлі-продажу автотранспорту

Придбання автомобіля, особливо вперше, є важливою життєвою подією.

Автомобілі купуються на первинному чи вторинному ринках. Залежно від цього, існують різні процедури оформлення таких покупок.

Придбання автомобіля в автосалоні оформляється стандартним пакетом документів. Якщо автомобіль виготовлений в Україні, пакет супроводжуючих його документів дещо простіше від пакета для автомобіля, який був виготовлений за кордоном та імпортований в країну. Договір купівлі-продажу автомобіля повинен містити в собі деякі обов’язкові пункти, відсутність яких може ускладнити процедуру захисту прав споживача, якщо того вимагатимуть обставини.

Способи покупки автомобіля на вторинному ринку є різноманітними і обираються в залежності від конкретної ситуації.

Ми категорично не радимо нашим клієнтам купувати автомобіль «за дорученням». Мається на увазі ситуація, коли власник автомобіля видає особі, яка бажає придбати автомобіль, нотаріально посвідчену довіреність на право володіти, користуватися і розпоряджатися транспортним засобом на свій розсуд. Довіреність має термін дії. Незручністю цієї «схеми» полягає у необхідності періодичного продовження строку дії довіреності, тобто доведеться періодично шукати власника транспортного засобу кожні три-п’ять років. Але, незручностями справа не закінчується. Власник може вчинити непорядно і в будь-який момент відкликати довіреність, зажадавши через правоохоронні органи чи суд повернення транспортного засобу. Але навіть у разі порядності власника, безпеку такої угоди гарантувати неможливо. Власник може виявитися боржником банку або іншого кредитора, може бути ініційована процедура поділу майна подружжя. І в тому і в іншому випадках транспортний засіб, який формально залишається власністю продавця може бути арештований судом та вилучений державною виконавчою службою. З такої ситуації може бути мінімум два виходи. По-перше, продавець за своєю згодою може повернути отримані від покупця кошти; по-друге у покупця є можливість подати до суду позов з вимогою про визнання за ним права власності на придбаний автомобіль. Це складна категорія судових справ і вимагає від юриста певних знань і досвіду, надійної доказової бази.

Більш докладний опис процедур купівлі-продажу автотранспорту Ви можете отримати під час консультації у профільного спеціаліста групи.

Ми завжди готові надати якісну юридичну допомогу.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 44. Разом: 339596
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!