А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Комплекс послуг з реєстрації ФОП, ПП, ТОВ та інших юридичних осіб

Створенню юридичної особи передує ретельна підготовча робота. Як правило, майбутні засновники вивчають ринок товарів або послуг, на який планується виведення нового гравця, складають бізнес-план на певний термін, прораховують його витратну і прибуткову частини, визначають перелік активів, які стануть основою нового підприємства і співвідношення часток кожного засновника в новому підприємстві, проводять попередні переговори з потенційними партнерами та клієнтами, банківськими установами.

Підготовка до відкриття власної справи шляхом реєстрації ФОП (фізичної особи – підприємця) багато в чому схожа з вищеописаними діями, але вимагає значно меншого часу і ресурсів.

Послуги з реєстрації ТОВ (товариств з обмеженою відповідальністю), ПП (приватних підприємств), будь-яких інших юридичних осіб, а також ФОП складають окремий портфель послуг, що надаються фахівцями нашої групи. Більшість послуг є комплексними, складаються з низки обов’язкових, юридично значимих дій, здаються в готовому вигляді («під ключ»). Прикладом може служити завершена реєстрація ТОВ. Ціну на конкретну послугу можливо уточнити за номерами телефонів, вказаних в розділі «Контакти».

Юридична реєстрація ТОВ, як і реєстрація ПП, проводиться на підставі рішення установчих зборів його учасників (засновників), якими передбачені всі необхідні при створенні та реєстрації підприємства (в т.ч. ТОВ) юридичні та технічні умови, визначено перелік учасників та розмір статутного фонду, затверджено текст статуту та визначено особу (юриста), що уповноважена провести всі організаційні дії.

Реєстрація ТОВ, іншої юридичної особи або ФОП проводиться державним реєстратором реєстраційної служби міського чи районного управління юстиції. При необхідності, може бути проведена термінова реєстрація ТОВ та інших форм підприємництва, але в цьому випадку до звичайної ціни застосовується передбачений коефіцієнт.

У випадку з ТОВ, реєстрація з заздалегідь підготовленим пакетом документів займає один робочий тиждень. Терміни виконання багато в чому залежать від пропускної здатності реєстраційної служби.

Ми висуваємо високі вимоги до своїх співробітників, щоб мати можливість надавати нашим клієнтам тільки якісні юридичні послуги. Реєстрація ТОВ, або інших об’єктів господарювання проводиться досвідченими фахівцями, кожний з яких володіє потрібними в цій сфері знаннями.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 13. Разом: 335392
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!