А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Оформлення виходу учасника з господарського товариства

Вихід учасника з господарського товариства найзручніше розглянути на прикладі товариства з обмеженою відповідальністю.

Закон України «Про господарські товариства» передбачає, що у разі виходу учасника з товариства з обмеженою відповідальністю, такому учаснику виплачується вартість частки майна товариства, яка пропорційна його частці у статутному капіталі. Встановлено правило про проведення зазначеної виплати не пізніше одного року з моменту виходу учасника. Виплата проводиться після затвердження вищим органом управління товариства звіту за рік, в якому учасник вийшов.

Нерідко мають місце спори про розмір сум, належних учаснику при виході з товариства з обмеженою відповідальністю. В одних випадках для розрахунків використовується загальна балансова вартість активів підприємства, а в інших – ініціюється проведення незалежної оцінки активів товариства суб’єктом оціночної діяльності.

Ми рекомендуємо нашим клієнтам, які побажали вийти з товариства з обмеженою відповідальністю, дотримуватися другого варіанту, оскільки балансова вартість активів може істотно відрізнятися від ринкової.

Важливо не тільки правильно вибрати спосіб оцінки активів, а й провести його відповідно до діючих норм, юридично грамотно оформити кожну операцію.

Запрошуємо до співпраці!

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 9. Разом: 335388
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!