А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Отримання довідок, виписок, витягів з ЄДР

У господарській діяльності будь-якої юридичної особи та фізичної особи-підприємця періодично виникає необхідність в отриманні довідок, виписок, витягів з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Це пов’язано з необхідністю офіційного підтвердження інформації про себе перед партнерами по бізнесу, контрагентами, державними органами, банківськими установами. Виписка з єдиного державного реєстру містить в собі всю основну інформацію про суб’єкта господарювання, у тому числі вид організаційно-правової форми, повну назву, місцезнаходження, засоби зв’язку, прізвище, ім’я та по батькові керівника, інформацію про види діяльності підприємства, розмір статутного капіталу і частку кожного учасника у статутному капіталі.

Одні учасники сучасного ринку товарів і послуг працюють в своїй ніші багато років без зміни організаційно-правової форми, керівника і інших ключових даних про себе; інші учасники з’являються на ринку короткочасно, періодично піддаючись змінам, пристосовуючись до мінливих умов ведення бізнесу.

«Свіжа» виписка з ЄДРПОУ є підтвердженням поточного юридичного статусу підприємства або ФОП, ключової інформації про нього, необхідної для безпомилкової його ідентифікації серед інших учасників господарських правовідносин.

Єдиний реєстр підприємств України віднедавна є офіційно відкритим для вільного перегляду в мережі Інтернет. Пошук в ЄДРПОУ здійснюється за назвою юридичної особи або прізвища фізичної особи-підприємця. Більш точним є пошук за ідентифікаційним кодом, присвоєним кожному підприємству та фізичній особі. Однак в роздрукованому звичайним способом вигляді ці відкриті дані неможливо використовувати як посвідку. На них відсутній вищевказані ознаки офіційного державного підтвердження. Тому офіційна виписка з ЄДРПОУ не втрачає своєї актуальності.

Щоб отримати виписку з єдиного реєстру, необхідно подати державному реєстратору заяву спеціальної форми, заповнену відповідною інформацією, сплатити реєстраційний збір, пред’явити документ, що засвідчує особу заявника. Виписка з єдиного реєстру видається на спеціальному бланку суворої звітності з декількома ступенями захисту від підробок, завіряється підписом і печаткою державного реєстратора.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 13. Разом: 335392
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!