А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Підготовка позовної заяви, скарги до суду (майновий спір)

Якщо досудові методи врегулювання спору не привели до бажаного результату, єдиним законним способом примусу протилежної сторони конфлікту до необхідних дій, а також захисту Ваших законних прав та інтересів, є передача спору на розгляд суду.

До числа майнових відносяться спори, в яких об’єктом захисту виступає певне майнове право особи. Наприклад, позовна заява про визнання права власності на житловий будинок та земельну ділянку в порядку спадкування.

Профільний спеціаліст групи готує необхідний пакет документів, підбирає законодавчу базу для даного конкретного випадку, уточнює за допомогою клієнта важливі деталі обставин, що призвели до спору і складає позовну заяву.

Грамотно складена і добре обгрунтована позовна заява позбавляє суд необхідності проведення додаткових процесуальних дій, сприяє розгляду справи на користь позивача з дотриманням встановлених термінів.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 49. Разом: 337248
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!