А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Підготовка позовної заяви, скарги до суду (немайновий спір)

Ми надаємо послуги з підготовки позовних заяв до суду на високому якісному рівні.

Досвід і активна життєва позиція наших юристів є найбільш цінним активом команди.

Немайнові відносини мають місце практично у всіх сферах цивільних правовідносин. Чимало видів немайнових правовідносин виникають, існують і припиняються у господарській діяльності підприємств, установ і організацій.

Щоб визначити чи відноситься питання до числа немайнових, необхідно з’ясувати чи відбудеться виникнення, зміна або припинення у зацікавленої особи права на матеріальний об’єкт або інше майнове право в результаті його спрямованих дій або дій третьої особи.

Очевидно, що позов про захист честі, гідності та ділової репутації є немайновим, оскільки метою такого позову, як правило, є публічне спростування поширеної про потерпілу особу інформації, яка не відповідає дійсності, примушення винної особи до публічного визнання своєї неправоти, необхідності публічно принести вибачення потерпілому. Однак, потерпіла особа також має право звернутися до суду з позовною вимогою про виплату йому відшкодування в матеріальній формі за моральну шкоду, завдану їй незаконними діями винної особи. Це вже матеріальна вимога, яка може бути об’єднана в одній позовній заяві з нематеріальними вимогами або може бути пред’явлена в окремому судовому позові.

Іншим прикладом може слугувати заява (у порядку окремого судового провадження ) про встановлення факту родинних відносин між певними особами.

Також, як приклад, може слугувати судовий позов про порядок виховання дитини. Відомо, що кожен з батьків має рівне право на безпосередню участь у вихованні дитини. Якщо батьки дитини проживають окремо один від одного, природно, що дитина залишається з кимось із них. Питання про місце проживання дитини вирішується батьками в добровільному або судовому порядку. Після вирішення питання про місце проживання дитини з одним з батьків перед іншим виникає питання про те, яким же чином брати участь у вихованні дитини. Як правило, він хоче мати гарантовану можливість періодично проводити час з дитиною, тим самим здійснюючи своє право на виховання дитини. Якщо між батьками немає згоди в цьому питанні, спір може вирішити орган опіки та піклування або суд.

Якщо у Вас виникла необхідність в захисті невизнаного або порушеного права, додержання якого гарантується законом, профільний фахівець групи підготує необхідну позовну заяву для подання до суду.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 26. Разом: 337225
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!