А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Положення про захист персональних даних

Персональними даними є будь-яка інформація про особу, що дозволяє чітко її ідентифікувати, відрізнити від інших осіб або отримати про неї будь-які відомості особистого характеру. Перелік персональних даних великий, наприклад, до персональних даних належить дата і місце народження людини, місце її навчання, роботи, проживання, сімейний стан, паспортні дані і так далі.

Закон про захист персональних даних зобов’язує особу, яка використовує такі дані, отримати від власника даних відповідний дозвіл на їх збір, зберігання і використання. Відповідно, існує поняття бази персональних даних, як упорядкованої системи даних про певні групи осіб із збереженням таких даних на електронних і фізичних носіях.

Фактично, роботодавець володіє базою персональних даних про своїх працівників, як і базою персональних даних про всіх своїх контрагентів й інших осіб, з якими має справу в процесі здійснення господарської діяльності.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 25. Разом: 335404
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!