А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Представництво в суді у цивільній справі (майновий спір)

Представництво в суді у цивільних справах складає окремий портфель послуг, що надаються фахівцями юридичної групи «Право».

Якщо необхідно захистити порушене право або відстояти визначений законом інтерес клієнта, ми вивчаємо обставини, що склалися, вибудовуємо правову позицію, відбираємо необхідні докази та аргументи, після чого пропонуємо клієнту готовий до застосування алгоритм дій.

Адвокат по цивільних справах повинен вільно орієнтуватися в багатьох суміжних з цивільним галузях права, при цьому цивільне законодавство є найбільш об’ємним. Жартуючи, юристи пропонують порівняти товщину цивільного кодексу з будь-яким іншим.

Представництво в суді в цивільному процесі може бути як окремою послугою, так і частиною комплексу юридичних послуг, що надаються клієнту згідно умов окремого договору. У нашій практиці траплялися прохання клієнтів забезпечити присутність адвоката тільки в одному судовому засіданні, враховуючи, що справу веде інший, тимчасово відсутній, юрист. У таких випадках представництво в цивільному процесі набуває для адвоката особливої гостроти, адже необхідно в стислі терміни отримати можливість ознайомитися з судовою справою, з’ясувати в деталях позицію відсутнього юриста та протилежної сторони, визначити, які процесуальні дії повинні бути здійснені у цьому засіданні, забезпечити їх виконання.

Об’ємна структура цивільних правовідносин і відповідних їм спорів є причиною того, що адвокати у цивільних справах рідко практикують в інших галузях права. Це хороший приклад юридичної спеціалізації. Звернувшись до такого фахівця, можна розраховувати на якісні послуги адвоката. Цивільні справи становлять для нас особливий професійний інтерес.

Ви можете отримати якісні послуги адвоката у цивільних справах, звернувшись до наших фахівців.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 45. Разом: 339597
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!