А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Представництво в суді у цивільній справі (немайновий спір)

Звернення до суду для багатьох громадян є вимушеною дією – далеко не кожна людина отримує від цього задоволення. Стримуючим фактором також є відсутність абсолютної впевненості у своїй правоті через неможливість самостійно здійснити її юридичне обгрунтування.

Більшість спорів юридичною наукою систематизовані, до кожного з них підібрані найбільш прийнятні способи вирішення, тому для досвідченого юриста їх визначення не складає труднощів.

Немайнові спори мають місце, коли виявляється порушеним, невизнаним або оспорюваним будь-яке немайнове право особи. Наприклад, необхідно встановити факт належності правовстановлюючого документа конкретній особі. Це трапляється, коли в прізвища, імені або по батькові такої особи, записаному в документі, допущена технічна помилка. З формального боку така помилка стає юридичної перепоною для особи у здійсненні свого права на визначене в такому документі майно. Дане питання вирішується в порядку окремого судового провадження, як і інші випадки необхідності встановлення будь-якого факту, що має юридичне значення.

Існує багато різновидів немайнових спорів.

Юристи групи мають значний досвід судового представництва в інтересах наших клієнтів у таких спорах.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 34. Разом: 331870
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!