А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Представництво в суді у господарській справі

Ми надаємо послуги із захисту прав та інтересів підприємств і організацій різних форм власності, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Виходячи з того, що господарські суди розглядають тільки спірні правовідносини, порушення, оскарження або невизнання прав суб’єкта є підставою для негайного юридичного реагування в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Окремим видом захисту прав є комплекс досудових і судових заходів, спрямованих на завчасне запобігання можливих порушень прав та інтересів клієнта.

Судовому представництву у господарських справах передує ретельна підготовка. Ми безпосередньо вивчаємо обставини, що виникли, збираємо необхідну інформацію і документи, плануємо тактику і стратегію досудових дій та судового процесу, формулюємо вимоги до опонентів із складанням проектів претензій та позовних заяв.

Значно менше часу і ресурсів витрачається на можливість врегулювати питання в досудовому порядку. Компромісне рішення є результатом взаємних поступок і прийнятних зустрічних пропозицій.

Якщо стадія претензійного листування не дала результатів, в більшості випадків слід переходити до стадії судового примусу.

Дії юриста в судовому процесі мають бути ефективними і зрозумілими для суду, позиція по справі – ясною і нормативно обгрунтованою. Хороший юрист є важкопередбачуваним для протилежної сторони, він повинен мати в запасі декілька несподіваних виграшних ходів, і не правий той юрист, який недооцінює супротивника.

Кількість судових засідань в середньому коливається між двома-трьома; їх кількість залежить від багатьох факторів. Специфіка господарських спорів передбачає наявність в матеріалах справи первинної бухгалтерської документації, договорів, кошторисів, технічних проектів та іншого. Судді необхідно особисто вивчити всі матеріали під час судового засідання у відповідності з «принципом безпосередності». Нерідко виникає необхідність у наданні сторонами суду додаткових доказів чи нормативних обгрунтувань; часто має місце неявка тієї чи іншої сторони в судове засідання. Ці та подібні їм причини мають передбачений наслідок: судове засідання відкладається на декілька днів або тижнів.

Отримавши від сторін всі наявні документи, розглянувши всі клопотання і безпосередньо вивчивши кожен документ і доказ, суддя виходить до нарадчої кімнати і приймає рішення, яке згодом оголошується сторонам.

Як правило, одна із сторін не згідна з прийнятим рішенням. У цьому випадку процесуальний закон гарантує їй право на апеляційне та касаційне оскарження такого рішення. Слід зазначити, що судове рішення набирає законної сили або після завершення терміну для його оскарження, або в разі залишення такого рішення без змін судом апеляційної інстанції.

У такому випадку рішення суду першої інстанції вважається таким, що набрало законної сили з моменту проголошення відповідного рішення (ухвали) апеляційного суду. Процес подальшого оскарження рішень судів першої та апеляційної інстанцій до суду касаційної інстанції не заважає приступати до реального виконання рішення, що набрало законної сили. Винятком є право суду касаційної інстанції зупинити виконання такого рішення дії до винесення свого рішення судом вищої інстанції.

Досвід юристів групи у господарських спорах досить часто дозволяє нашим клієнтам виходити з конфліктних ситуацій без звернення до суду. Але у випадку необхідності ми захистимо Ваші права і будемо відстоювати Ваші інтереси в судовому порядку.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 49. Разом: 337248
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!