А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Пролонгація договору

Ми допоможемо Вам поновити договір оренди землі, якщо ви маєте мінімально необхідний пакет документів.

Вам варто знати, що поновлення договору оренди землі можливо вчинити із збереженням орендної плати на старому рівні (наприклад, 3% від нормативної грошової оцінки). Закон це дозволяє, однак мало хто використовує цю можливість.

Лише за рік активної роботи у цьому напрямку ми допомогли більше ніж двадцяти господарствам зберегти у своєму користуванні землі запасу та резерву.

Також варто знати, що додаткова угода до договору оренди землі в обов’язковому порядку має бути укладена між вашим господарством та розпорядником земель (наприклад, головним управлінням Держгеокадастру області) протягом одного місяця після спливу строку, протягом якого розпорядник мав можливість заперечити вам у поновленні договору.

Це одна з підстав для нас, щоб звернутись до суду у ваших інтересах та поновити договір навіть тоді, коли розпорядник (власник землі) заперечує проти цього.

Більше того, навіть якщо розпорядник земель вчасно заперечив вам, пролонгація договору оренди все одно можлива, оскільки відмова розпорядника має бути аргументованою та чітко вмотивованою, чого на практиці розпорядник майже ніколи не робить.

Право на поновлення передбачене законом і держава має забезпечити кожному землекористувачу можливість планувати наперед свою діяльність на орендованій землі, кожен орендар може мати законне сподівання та виправдане очікування продовжити орендні відносини на тому ж земельному масиві.

Переходьте у розділ «Контакти» та телефонуйте нам зараз, або залиште для нас повідомлення, натиснувши кнопку «Запитати юриста», вгорі правого навігаційного блоку. Ми зателефонуємо вам негайно після отримання повідомлення.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 29. Разом: 337228
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!