А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Реєстрація та постановка на облік юридичних осіб, внесення змін до ЄДР, ліквідація підприємств

Реєстрація підприємств всіх організаційно-правових форм проводиться державним реєстратором відповідного міського чи районного управління юстиції.

Однак, реєстрації підприємства передує робота юриста з підготовки необхідного пакету документів, оформлення рішення установчих зборів, виготовлення та погодження установчих документів, визначення складу учасників юридичної особи і співвідношення їх часток у статутному капіталі.

Профільний фахівець групи супроводжує весь процес створення підприємства в деталях, стежить за дотриманням норм національного законодавства для юридичних осіб певної організаційно-правової форми. Проведена державним реєстратором реєстрація юридичних осіб є завершальним етапом у процедурі створення нової юридичної особи.

У свою чергу, реорганізація підприємства в більшості випадків є результатом активного розвитку юридичної особи з «нескладної» організаційно-правової форми і пов’язаної з цим необхідністю перетворення його в більш складну (точніше, більш досконалу) організаційно-правову форму.

Прикладом може слугувати масова реорганізація в дев’яностих роках минулого століття колгоспів і радгоспів у колективні сільськогосподарські підприємства (КСП). Ця реорганізація була наслідком проведення на загальнодержавному рівні реформування аграрного сектора економіки. Вона дала можливість передати цілісні майнові комплекси і земельні масиви у колективну власність членів новоутворених КСП.

Також існують приклади зворотного перетворення підприємств більш складної організаційно-правової форми в «полегшену». Наприклад, деякі акціонерні товариства на певному етапі роботи приймали рішення про перетворення (реорганізацію) їх в товариства з обмеженою відповідальністю. Серед причин такої реорганізації була і простота оформлення та обліку корпоративних прав учасника ТОВ у порівнянні з корпоративними правами акціонера.

Ліквідація підприємств, як правило, є наслідком невмілого господарювання їх керівників та/або власників.

Згідно чинного законодавства, ліквідація юридичної особи, як і відновлення її платоспроможності, проводиться в добровільному або примусовому порядку.

Добровільна ліквідація проводиться за рішенням вищого органу управління юридичної особи. Якщо підприємство здатне розрахуватися з усіма кредиторами самостійно, його ліквідація відбувається у позасудовому порядку, а залишки активів розподіляються між засновниками відповідно до розміру їх часток у статутному капіталі. У разі недостатності активів підприємства для розрахунків з кредиторами, його добровільна ліквідація відбувається в судовому порядку із застосуванням процедури банкрутства. При цьому застосовується встановлена законом черговість погашення вимог кредиторів.

Банкрутство юридичних осіб або відновлення їх платоспроможності, як примусові заходи, проводяться судом з ініціативи кредиторів у разі відсутності боржника за місцем його офіційної реєстрації або досягнення до певних розмірів сум невиконаних грошових зобов’язань підприємства-боржника.

За описаним вище процедурам проводиться ліквідація ТОВ, ПП, ВАТ, юридичних осіб інших організаційно-правових форм.

Профільні фахівці групи мають значний досвід реєстрації, реорганізації та ліквідації фірм, підприємств та інших суб’єктів господарювання незалежно від форми власності.

Запрошуємо до співпраці!

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 93. Разом: 353872
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!