А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Розірвання шлюбу

Якщо Ви прийшли до висновку, що сімейні відносини зіпсувалися остаточно і відновленню не підлягають, то сімейний кодекс України дає право ініціювати розірвання шлюбу (частіше зване «розлученням»).

У випадках, коли подружжя не має неповнолітніх дітей і обидва члени подружжя дають згоду на розірвання шлюбу, це питання уповноважені врегулювати органи РАЦС. При наявності неповнолітніх дітей або незгоди чоловіка/дружини на розлучення, такий сімейний спір розглядається виключно в судових органах.

Звертаючись до адвоката для оформлення розлучення через суд, необхідно мати при собі оригінал свідоцтва про укладення шлюбу. В разі його відсутності є можливість отримати дублікат свідоцтва в органах РАГСу. Слід зауважити, що Україна могла б пишатися одним з найдосконаліших сімейних кодексів.

Потрапивши на консультацію до досвідченого сімейного адвоката, який уважно вислухає Вашу проблему, Ви дізнаєтеся про позитивні і негативні сторони розірвання шлюбу. Адвокат опише права подружжя, проаналізує конкретний випадок і повідомить, що саме Ви отримуєте і що втрачаєте, оформляючи розірвання шлюбу через суд.

Не рубайте з плеча. Адвокат допоможе прийняти рішення про те, чи варто одночасно пред’являти вимоги про стягнення аліментів або про розділ майна; роз’яснить, коли і як це правильно зробити.

Розлучення в суді – процес не з приємних. Бувають випадки, коли адвоката просять супроводити процес розлучення без особистої участі клієнта в судовому засіданні. Для цього необхідно правильно скласти заяву, що дозволяє суду розглянути позов без Вашої участі, затвердити таке розлучення. Адвокат візьме участь у судовому засіданні самостійно і згодом надасть клієнтові судове рішення, яке набрало законної сили.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 47. Разом: 337246
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!