А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Сімейний адвокат

Сімейний адвокат – це універсальний фахівець у галузі права, який обслуговує інтереси певних осіб у всіх правових питаннях.

Ця модель юридичного обслуговування має західне походження і набуває в нашій країні все більшої популярності.

Доволі часто адвокат, який надає юридичні послуги підприємству, з часом починає надавати їх безпосередньо керівнику або власнику такого підприємства, членам його сім’ї. Якщо хтось із членів сім’ї в свою чергу займається підприємницькою або іншою активною діяльністю, яка вимагає юридичної підтримки, адвокат працює і в цьому напрямку. У разі, коли він сам не справляється з великими обсягами поставлених завдань, в роботу включаються інші фахівці юридичної команди.

Саме така модель юридичного супроводу носить назву «сімейний адвокат».

Спеціаліст, який надає послуги сімейного адвоката зобов’язаний добре орієнтуватися в багатьох суміжних галузях права, мати значний досвід роботи такого роду. У роботі сімейного адвоката важливо періодично оновлювати особистий багаж юридичних та економічних знань, відстежувати всі законодавчі нововведення, які можуть стосуватися діяльності клієнта або членів його сім’ї.

У зв’язку з цим, уявлення про те, що сімейний адвокат займається виключно питаннями сімейного права, є невірним. Сфери юридичної діяльності такого адвоката можуть бути абсолютно різноманітними. У роботі адвоката можуть виникати ситуації, що вимагають знань в сферах фінансового, податкового, господарського, корпоративного, кримінального, адміністративного, цивільного права. Цей список не є вичерпним. Хороший адвокат систематично працює над розвитком своїх професійних якостей, відкритий до нових знань і не боїться труднощів.

Серед наших клієнтів є особи, які працюють з нами саме у форматі сімейного юридичного супроводу. З таким клієнтом незмінно працює один і той же юрист групи, тільки у разі крайньої необхідності і з дозволу клієнта залучає інших фахівців групи до виконання завдань підвищеної складності.

Зрозуміло, будь-яка інформація про клієнта є закритою для сторонніх. Діалог юриста з клієнтом не повинен набувати форми трикутника. Ми гарантуємо конфіденційність і нерозголошення будь-якої інформації, отриманої в роботі з клієнтом. Часткове або повне відкриття такої інформації може здійснюватись виключно за розпорядженням клієнта.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 46. Разом: 337245
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!