А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Спори про незаконні звільнення

Іноді трапляється так, що роботодавцю необхідно терміново скоротити штат працівників або звільнити із займаної посади неугодну йому людину. У більшості випадків такі звільнення проводяться з дотриманням встановлених правил. При цьому, можливі дрібні порушення, що не роблять істотного впливу на процедуру в цілому. Однак, досвідченому юристу не складе труднощів встановити ці порушення, вибудувати логічну і переконливу правову позицію, подати позов до суду і докласти всіх зусиль для захисту порушеного права працівника.

Періодично нам надходять запитання: якщо відбулося незаконне звільнення, куди звертатися? Щодо мене здійснили незаконне звільнення, що робити?

Ми відповідаємо, що, перш за все, варто звернутися до комісії по трудових спорах, якщо така є на підприємстві. Комісія виконує роль арбітра між працівником і роботодавцем.

У разі, коли комісії по трудових спорах на підприємстві немає або до існуючої комісії немає довіри, працівник має право звернутися за захистом своїх порушених прав до суду.

Якщо роботодавець допустив незаконне звільнення працівника, він несе передбачену законодавством відповідальність.

Але перш ніж подавати позов до суду, необхідно достовірно з’ясувати, чи є звільнення незаконним.

У цьому працівникові може допомогти досвідчений юрист. У разі необхідності, він відправить роботодавцю запити щодо відсутньої у працівника інформації та документів, підготує правове обгрунтування для переговорів з роботодавцем або для судового позову. Досвідчений адвокат не завжди передає справу на розгляд суду, він намагається врегулювати конфлікт в порядку досудових переговорів, що істотно заощадить його особистий час, а також гроші його клієнта. Тільки у випадку неможливості досягнення відповідного інтересам клієнта консенсусу, адвокат готує та подає судовий позов.

Результатами успішних юридичних дій може бути відновлення працівника на робочому місці, з якого він був незаконно звільнений, накладення на роботодавця зобов’язання про відшкодування працівникові середньої заробітної плати за весь період вимушеного прогулу, відшкодування заподіяної працівникові моральної шкоди, інші компенсації.

Профільні фахівці групи мають досвід успішного ведення цієї категорії справ.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 48. Разом: 337247
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!