А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Спори за договорами купівлі-продажу, поставки

Купівля та продаж товарів, їх обіг на ринку та доставка кінцевому споживачу грунтуються на договірних відносинах.

Якісний документообіг у сфері продажів насамперед спрямований на безперебійну роботу всіх учасників ринку, забезпечення надійності товарних транзакцій, своєчасність грошових розрахунків, швидке вирішення всіх спірних моментів.

Важливо користуватися юридично перевіреними зразками договорів, уникаючи використання «чужих» форм.

Однак спори за договорами купівлі-продажу завжди були, є і будуть. Причин чимало. Серед них є так званий «людський фактор», непередбачені обставини, в тому числі форс-мажор, нечесність, непорядність контрагентів та інше.

Спори в цих правовідносинах як правило виникають з приводу кількості та якості товарів, їх ціни, штрафних санкцій, термінів поставки або оплати товару.

У кожному випадку досвідчений юрист проведе аналіз ситуації, визначить шляхи виходу з неї і надасть клієнтові свої пропозиції.

Залежно від характеру порушень договору і часу, що пройшов з моменту їх виявлення, юрист може запропонувати той чи інший варіант виходу із ситуації. Наприклад, застосування строку позовної давності може істотно заощадити кошти боржника, обмеживши кредитора в можливості стягнення боргу в межах останніх трьох років, якщо це стосується основного боргу і одного року, якщо мови йде про штрафні санкції.

Окремою категорією договірних спорів є визнання угоди недійсною з різних причин. Це може бути недотримання сторонами при здійсненні угоди форми або порядку підписання договору; невідповідність намірів і волі однієї зі сторін фактично вчиненому правочину; відсутність у представника сторони достатніх повноважень на вчинення правочину та інші підстави, що передбачені чинним законодавством.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 39. Разом: 337238
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!