А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Спори за договором оренди майна у сфері господарювання

У підприємницькій діяльності наші клієнти неминуче мають справу з орендою того і чи іншого майна.

Правильне оформлення орендних відносин договором в письмовій формі є запорукою мінімальної кількості непорозумінь між сторонами або їх повної відсутності. У такому договорі враховані всі типові умови для даного виду господарських відносин, а також обумовлені специфічні для певного виду майна умови використання.

У зв’язку з цим готові типові форми договору оренди допустимо використовувати лише у разі незначного впливу орендних відносин на господарську діяльність сторін договору. Якщо ж від оренди даного майна залежить майнове благополуччя нашого клієнта, ми рекомендуємо підготовку індивідуальних договорів з урахуванням всіх ризиків та їх завчасним попередженням.

Однак трапляються випадки, коли наш клієнт не мав можливості запропонувати свій варіант договору і, як наслідок, проблема все ж виникла.

У такому випадку ми вивчаємо існуючі між сторонами договірні відносини, виробляємо план дій, погоджуємо його з клієнтом і переходимо в активну фазу вирішення спору.

Як говорилося раніше, насамперед проводяться заходи з досудового врегулювання спору (претензії, вимоги). Якщо вони не були результативними, ми готуємо пакет документів до суду й переходимо до судової стадії.

Суперечка за договором оренди майна в основному може виникнути з приводу термінів оренди, невиконання зобов’язань з орендної плати, незбереження об’єкта оренди в належному стані (псування, передчасний знос), заміни сторони договору, майнових претензій третіх осіб на об’єкт оренди.

Як і у випадку з іншими типами договорів, підставами для визнання договору оренди недійсним може бути невідповідність намірів сторони фактично вчиненому парвочину, відсутність у сторони прав, достатніх для здійснення угоди; здійснення угоди в неналежній формі, невідповідність змісту договору спеціальним законодавчим актам. Прикладом цьому може слугувати визнання недійсним договору оренди землі, який не містить в собі всіх істотних умов, передбачених статтею 15 Закону України «Про оренду землі» або який не містить обов’язкових в цьому випадку додатків у письмовому вигляді.

Однією з підстав для дострокового розірвання договору оренди може бути грубе порушення його умов. Наприклад, істотне порушення термінів оплати орендних платежів, передбачених законом або договором.

Фахівці групи мають значний досвід роботи в цьому напрямку.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 31. Разом: 337230
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!