А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Судове оскарження рішень податкових органів

Як відомо, податкові органи мають право проводити фактичні, камеральні та документальні перевірки. Документальні перевірки, в свою чергу, можуть бути плановими і позаплановими; виїзними або невиїзними. За результатами перевірки оформляється відповідний акт або довідка, після чого, залежно від результатів перевірки, платнику податків може бути надіслане податкове повідомлення – рішення, що зобов’язує сплатити суму грошового зобов’язання, визначену податковим органом, або внести зміну до податкової звітності.

Якщо адміністративне (досудове) оскарження рішення податкової служби не принесло бажаного результату і право платника податків продовжує бути порушеним, необхідно застосовувати судове оскарження рішень податкових органів.

Оскарження рішень податкових органів передбачає вивчення профільним фахівцем групи всієї документації, яка має відношення до спору, підготовку необхідної документальної та законодавчої бази, написання адміністративного позову з оформленням всіх супутніх формальностей і подання його до суду згідно правил підвідомчості і підсудності.

Нерідко перед судом виникає цілком закономірне питання: чи використовував податковий орган для своїх висновків тільки ті матеріали, які передбачені статтею 83 Податкового кодексу України? У разі порушення зазначеної норми, оскарження акту податкової перевірки проводиться в обов’язковому порядку.

Крім того, оскарження податкових рішень повинно мати місце у всіх випадках порушення не тільки спеціальних норм податкового законодавства, а й у разі прямого порушення або неправильного застосування таким органом норм цивільного, господарського та інших галузей права.

Фахівці групи мають значний досвід судового оскарження рішень податкових органів.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 28. Разом: 335407
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!