А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Трудові спори

На етапі працевлаштування, подальшої трудової діяльності, а також під час припинення трудового договору, між працівником і роботодавцем можуть виникати конфліктні ситуації, так звані, трудові спори. Якщо в складі підприємства існує первинна профспілкова організація, вирішення трудових спорів у багатьох випадках проводиться без необхідності судового розгляду. Існують окремі категорії трудових правовідносин, в яких профспілковий орган виконує роль контролюючого органу, і роботодавець зобов’язаний узгоджувати дії, що зачіпають інтереси трудового колективу або окремих його працівників.

Однак судові розгляди у сфері трудового права відбуваються регулярно. Це пов’язано з тим, що не кожен профспілковий орган здатний ефективно захистити порушені права працівника. При цьому, не обходиться і без виявлення випадків зловживання деякими працівниками своїми трудовими правами.

Допомогти працівникові відстояти порушені права або захистити роботодавця від недобросовісних дій працівника може юрист або адвокат з трудових спорів.

Трудові спори не належать до категорії легких справ. Кожен адвокат, який практикує в сфері трудових правовідносин, знає скільки часу і сил необхідно, щоб виробити ефективні юридичні методи боротьби з тими чи іншими порушеннями в сфері трудових правовідносин.

Адвокат, в регулярній практиці якого трудові спори займають важливе місце, відстежує всі поточні зміни в даній сфері права, бере участь у брифінгах, семінарах та конференціях, присвячених вирішенню трудових спорів.

Окремі профільні фахівці нашої групи займаються трудовими спорами і якщо Вам необхідний юрист по трудових спорах – звертайтеся до нас!

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 35. Разом: 337234
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!