А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Усна консультація на особистому прийомі

Будь яка юридична послуга починається з консультації юриста. Особистий прийом важливий для встановлення довірительних відносин і прийняття рішення про подальшу роботу.

Для клієнта важливо знати, що фахівець, якому він доручив ведення своєї справи, компетентний, володіє необхідними особистими якостями і йому можна довірити особисте.

Консультація юриста має бути доступною для розуміння, тому ми намагаємося не використовувати під час консультацій незрозумілих клієнту термінів і вважаємо консультацію вдалою, якщо клієнт, який звернувся до нас, з інтересом вислухав юриста, задав уточнюючі запитання і отримавши на них вичерпні відповіді, чітко представляє свою ситуацію з правової точки зору.

У разі необхідності консультація може бути викладена у письмовому вигляді – це зручно для роботи з клієнтами, що знаходяться на відстані. Готова консультація або документ висилаються клієнту за допомогою електронної або звичайної пошти. Бувають ситуації, коли клієнт просить нас роздрукувати на папері текст того чи іншого законодавчого акта, пояснюючи це необхідністю провести обгрунтовану розмову з опонентом.

Враховуючи важливу соціальну роль адвокатури в Україні, в переліку наших послуг також міститься безкоштовна консультація юриста. Йдеться про нескладні консультації, які не вимагають від фахівця вивчення документів і суттєвих витрат часу. Для нас не складно роз’яснити клієнту його основні права та гарантії в якості працівника на підприємстві з шкідливими умовами праці або проконсультувати учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з приводу переліку документів, необхідних для отримання права на пенсію зі зниженням пенсійного віку.

При цьому важливо розуміти, що професійна консультація адвоката є результатом багатьох складових: це і багаторічний юридичний досвід, і повсякденне практичне застосування законодавчої бази, і вміння бачити юридичну суть питання, вірно визначаючи напрям пошуку для виходу із ситуації.

Професійний адвокат не дозволить собі недбалого, необгрунтованого консультування. Для дійсно професійного консультування вимагаються глибокі знання і суттєві витрати часу, тому більшість юридичних консультацій за визначенням не можуть бути безкоштовними.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 23. Разом: 335402
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!