А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Відшкодування шкоди внаслідок протиправних дій

За загальним правилом, закріпленим в Цивільному кодексі України, особа, яка завдала шкоду іншій особі, зобов’язана відшкодувати ці збитки в повному обсязі і у відповідній формі.

Прикладом може слугувати відшкодування шкоди, завданої в дорожньо-транспортній пригоді (ДТП) власнику транспортного засобу з вини іншого учасника цієї події. Якщо вина останнього в наслідках ДТП доведена в судовому порядку, він зобов’язаний відшкодувати потерпілій особі витрати на відновлювальний ремонт транспортного засобу і, в разі нанесення шкоди здоров’ю потерпілого, – витрати на відповідне лікування. Нерідко потерпіла особа також вимагає відшкодування моральної шкоди, завданої йому протиправними діями винуватця ДТП. Такі вимоги потребують окремого ретельного обгрунтування.

Особливе місце відведено відшкодуванню шкоди, заподіяної внаслідок вчинення особою злочину, спрямованого проти майна, здоров’я або життя потерпілого. У цих правовідносинах використовується інститут цивільного позову потерпілого в рамках кримінального провадження.

У разі необхідності, профільний фахівець групи забезпечить належний захист прав та інтересів клієнта.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 22. Разом: 335401
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!