А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Вирішення корпоративних спорів між учасниками юридичних осіб

Спори даної категорії можуть виникати за наявність двох або більше учасників, які володіють певними частками у статутному капіталі господарського товариства (якщо мова йде про товариства з обмеженою, а також додатковою відповідальністю) або певною кількістю акцій відповідного акціонерного товариства.

У розширеному вигляді до числа корпоративних відносять всі суперечки, пов’язані з можливістю вирішального впливу на господарську діяльність юридичної особи.

Існують чітко встановлені правила придбання, зміни та припинення корпоративних прав. Більшість суперечок виникає на зазначених стадіях, коли усталене і документально підтверджене право необхідно передати, перетворити або припинити.

Досвідченому юристу нескладно виявити явні, а також приховані причини дій того чи іншого учасника корпоративного спору.

Вирішення зазначених спорів, перш за все, полягає в пошуку балансу інтересів його учасників, виявленні помилок і невідповідностей в оформленні корпоративних прав того чи іншого учасника, необхідності підтвердження або спростування його майнових прав.

Насправді системний опис всіх видів корпоративних спорів і способів їх вирішення необхідно викладати в окремій письмовій праці, а даний розділ носить вступний інформаційний характер.

Досвід фахівців юридичної групи «Право» у вирішенні корпоративних спорів успішно застосовується для захисту прав та інтересів наших клієнтів.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 8. Разом: 335387
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!