А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Юридичний аналіз господарської діяльності компанії

Щоденна господарська діяльність суб’єкта господарювання залишає так званий «документальний слід» з різного роду договорів, контрактів, протоколів, наказів, актів.

Часто контрагенти пропонують готові до заповнення форми документів, де потрібно лише вписати назву Вашої організації та П.І.Б. керівника, а також кількісно-якісні та цінові показники. У таких випадках не доводиться самому вибирати такі важливі умови, як терміни та умови оплати і доставки товару, порядок його прийомки, суть і розмір штрафних санкцій.

Погоджуючись з такими умовами, суб’єкт господарювання може зіткнутися з несправедливими і економічно невигідними умовами виконання договірних зобов’язань, заборгувати великі суми грошей, пропустивши визначений договором термін і тому подібне.

Своєчасний правовий аудит покликаний уберегти підприємство від подібних ризиків, а також забезпечити його матеріальні і нематеріальні інтереси. Його проведення рекомендується проводити періодично.

Разовий юридичний аудит підходить для невеликих підприємств і підприємців. Він спрямований на проведення загального юридичного аналізу документації за певний період з наданням підсумкових рекомендацій юристів.

Наша юридична компанія надає у місті Черкаси та області повний комплекс юридичних послуг.

Найкращий захист – запобігання неприємностей!

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 43. Разом: 339595
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!