А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Захист авторських прав

Об’єктом авторського права закон визначає будь-який твір, створений в результаті інтелектуальної діяльності людини. Найбільш вагому групу складають літературні та художні твори, до яких належать не тільки поеми, романи, вірші і картини, а й музичні твори, аранжування, переклади творів, адаптації, фототвори, скульптури, будівлі, що складають собою архітектурну цінність і багато іншого. Крім цього, об’єктом авторського права також є комп’ютерні програми і бази даних, що у вік комп’ютеризації являють собою найбільшу цінність при використанні, обчисленні, обробці та зберіганні інформації.

Суб’єктом авторського права на твір є автор, ім’я або автограф якого розміщений на оригіналі або копії твору (презумпція авторства). Твір також може бути створений у співавторстві, тоді на нього мають право всі співавтори, які брали участь у його створенні. При цьому кожен може мати право на ту частину, над якою він працював, якщо це передбачено договором, укладеним між авторами, або всі мають рівні права на один твір. Це перший спірний момент, який виникає в процесі розпорядження об’єктом авторського права. Захист авторських прав в Україні є досить розвиненим правовим інструментом за умови початкового правильного оформлення цих прав. Юрист з авторських прав повинен добре орієнтуватися в різновидах інтелектуальних прав і способах їх захисту. Розібратися в хитросплетіннях співробітництва співавторів або участі інших осіб у створенні спірного твору може тільки досвідчений юрист або адвокат. Авторське право охороняється законом і його порушення тягне за собою відповідальність, передбачену законом.

Не є рідкісними випадки заявлення авторських прав на твір особами, які мають до його створення непряме відношення, або не мають його взагалі. Адвокат по авторським правам допоможе правовласнику захиститися від подібних незаконних дій.

Якщо Ви є автором унікального твору, досвідчений адвокат по захисту авторського права порекомендує і допоможе Вам, в першу чергу, зареєструвати продукт Вашої інтелектуальної діяльності, щоб уникнути незаконного посягання на нього. Крім цього, пояснить Вам, яким чином ваше майнове право інтелектуальної власності може приносити дохід і що потрібно для цього зробити.

Якщо ж Ви не встигли зареєструвати свої права, а хтось інший заявляє права на Ваш твір, то адвокат по захисту інтелектуальної власності запропонує Вам той спосіб захисту права, який максимально відповідатиме ситуації, що склалася.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 8. Разом: 335387
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!