А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Земельні спори

Вирішення земельних спорів вимагає від юриста наявності значного досвіду в цій сфері правовідносин і виняткової уваги до деталей. Земельне законодавство в нашій країні є одним з найбільш динамічних за кількістю поправок, змін і нововведень. Земельна реформа, яка була розпочата в дев’яностих роках минулого сторіччя, триває досі.

У зв’язку з викладеним, адвокати по земельних спорах є вузькоспеціалізованими професійними учасниками земельних відносин, а земельні спори мають ряд особливостей, які не повторюються в інших сферах права.

Основними майновими правами на землю є право власності, право оренди, право користування, спеціальні права користування чужою земельною ділянкою. Земельні спори, як правило, виникають при необхідності довести, оспорити або змінити будь-яке майнове право особи на земельну ділянку.

Найбільш поширеною категорією земельних спорів є спори у сфері оренди земельних ділянок. Право оренди гарантує орендарю володіння земельною ділянкою протягом визначеного договором строку з використанням її відповідно до цільового призначення. Це право не може бути припинене за бажанням орендодавця до закінчення терміну, якщо з боку орендаря не допущені передбачені договором або законом порушення, що є підставою для дострокового розірвання договору. Якщо орендар сумлінно виконує всі умови договору, а орендодавець або інша особа перешкоджають йому у вільному використанні орендованої земельної ділянки, орендар має право передати спір на розгляд суду, просити суд усунути незаконні перешкоди в користуванні земельною ділянкою.

Судові земельні спори відносяться до числа найбільш складних категорій судових справ. Законне вирішення земельного спору судом передбачає дотримання балансу прав та обов’язків усіх учасників спірних правовідносин.

До числа поширених земельних спорів належить встановлення порядку користування земельними ділянками, встановлення меж земельних ділянок, визнання права власності на земельні ділянки в порядку спадкування, визнання права оренди на підставі договору, який не визнає інша сторона, витребування земельної ділянки з чужого незаконного володіння, відшкодування шкоди, нанесеного власнику земельної ділянки внаслідок неправомірних винних дій особи і так далі.

Фахівці групи надають якісні юридичні послуги в сфері земельних правовідносин.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 26. Разом: 337225
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!