А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Земельний юрист

Земельний адвокат в нашому розумінні – це фахівець, який займається тільки земельними спорами та має успішну судову практику. В нашій групі таких спеціалістів декілька і кожен з них має власний досвід роботи як з фермерами так і з великими с/г підприємствами.

Наш юрист по земельним питанням вільно орієнтується та втілює у практику всі сучасні способи захисту прав на землю, як досудові, так і судові, володіє методами примусового юридичного впливу на опонента а також, за можливості, може привести сторони конфлікту до мирової угоди. Ми регулярно застосовуємо практику Європейського суду з прав людини.

Якщо на ваш аграрний бізнес вчиняється рейдерський напад з арештом активів, забороною вчиняти господарські операції, забороною використання земель, техніки – негайно звертайтесь до правозахисників. Це може бути адвокат по землі, юрист по землі, який займається виключно цими питаннями.

Досвідчений адвокат по земельним питанням може допомогти вам без хабарів та зайвих дій поновити договір оренди землі на новий строк на старих умовах (щодо державних земель та земель пайового фонду), успадкувати земельну ділянку, визнати право користування на земельний масив, внести зміни до договору оренди землі з підписанням додаткової угоди добровільно чи в примусовому судовому порядку, оформити право на викуплені у громадян майнові паї.

Ми успішно обслуговуємо одних із найпотужніших сільгосптоваровиробників Черкаської області та декількох сусідніх областей, однак не розкриваємо їх назви, зберігаючи адвокатську таємницю.

Ми не допускаємо виникнення конфлікту інтересів між нашими клієнтами, та якщо до нас звертаються за допомогою обидві сторони одного конфлікту, ми беремось за захист того, хто звернувся до нас першим, а його опоненту радимо звернутись до інших правозахисників.

Навіть якщо вам здається, що виходу з ситуації немає, використайте свій шанс та дайте нашому фахівцю можливість розробити для вас та втілити в життя план виходу з складної ситуації.

Переходьте у розділ «Контакти» і набирайте наш номер телефону чи залишайте нам повідомлення, натиснувши кнопку «Передзвоніть мені», вгорі правого навігаційного блоку, і ми зателефонуємо вам.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 34. Разом: 331870
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!