А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN
Послуги

Злиття, приєднання, поділ, виділення, реорганізація, ліквідація підприємств

Під злиттям підприємств мається на увазі об’єднання матеріальних і нематеріальних активів двох юридичних осіб з метою заснування нової юридичної особи, яка є правонаступником донорських юридичних осіб, що припиняють своє існування.

Приєднання має місце у випадку передачі всіх активів, прав і обов’язків однієї юридичної особи іншій юридичній особі. Основна юридична особа є правонаступником донорської юридичної особи, яка також припиняє існування.

У разі поділу підприємства засновуються два і більше нових підприємств, які є субсидіарними правонаступниками первинного підприємства, що припиняє свою діяльність. У свою чергу, виділення передбачає від’єднання частини активів від підприємства-донора з заснуванням ще одного або декількох юридичних осіб правонаступників. При цьому первинне підприємство продовжує свою діяльність.

Реорганізація передбачає зміну організаційно-правової форми юридичної особи. Прикладом може послужити реорганізація колективного сільськогосподарського підприємства в товариство з обмеженою відповідальністю.

Ліквідація підприємства відбувається за рішенням вищого органу управління або в примусовому порядку, у випадках, передбачених чинним законодавством, у порядку банкрутства.

Всі зазначені вище дії проводяться юридичною службою після фундаментальної підготовчої роботи.

Фахівці групи мають значний досвід проведення зазначених вище операцій.

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 26. Разом: 335405
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!