А  Д  В  О  К  А  Т
Г Р И Ц Е Н К О
Людмила Олександрівна
(067) 218-37-23     (093) 388-03-38
UA RU EN

Фахівці юридичної групи «Право»

Фахівці
Leschinskiy

Лещинський Олександр Йосипович

Заслужений економіст України; Юрист.

Освіта вища економічна, вища юридична.

Юридичну практику здійснює з 1993 року.

Спеціалізація: цивільні та економічні відносини; податкові, фінансові та господарські спори; сімейне та спадкове право; земельні спори; захист прав на різнi державні соціальні виплати; адміністративний та правовий захист бізнесу, у тому числі скасування штрафних санкцій державних органів; захист інтересів у виконавчому проваджені. >>

Shamov

Шамов Олексій Анатолійович

Адвокат.

Освіта вища юридична.

Юридичну практику здійснює з 1999 року.

Спеціалізація: майнові та земельні спори; господарські та корпоративні відносини; комплексне юридичне забезпечення учасників аграрного сектора; окремі цивільні правовідносини. >>

Zhuk

Жук Тетяна Олександрівна

Адвокат.

Освіта вища юридична за спеціальністю «Інтелектуальна власність».

Юридичну практику здійснює з 2014 року, має досвід юридичного супроводу оформлення угод щодо відчуження нерухомого майна та оформлення спадкових прав (через органи нотаріату та/чи в судовому порядку).

Спеціалізація: підготовка проектів договорів, позовних заяв в цивільних та адміністративних спорах; складання заяв, скарг, клопотань в кримінальному процесі; надання консультацій з права інтелектуальної власності, спадкового та сімейного права; юридичний супровід цивільних справ. >>

Витоки юриспруденції походять з давніх тлумачень закону жрецями, а саме право існує чи не стільки ж, скільки й соціальні відносини. Надалі право стало мірилом суспільного життя, політичних, економічних, навіть родинних відносин, а юриспруденція розвинулася в окрему науку.

Попередники сучасних юристів в Стародавній Греції консультували громадян відносно того, що й як слід говорити в суді, та яким чином поводитися з доказами, щоби обгрунтувати свою правоту. Давньоримські патрони виступали одночасно консультантами і захисниками, спираючись на закон та громадянську мораль. Ця класична система лежить в основі сучасної юридичної практики.

Юристи завжди були не просто консультантами, а радниками, які знають особливості бізнесу та беруть участь у прийнятті клієнтами важливих рішень. Світ змінюється: з’являються нові технології, розвиваються нові засоби зв’язку, ділові процеси прискорюються й стають більш масштабними, але сутність роботи фахівців у галузі права залишається незмінною.

Юридична група «Право» – це команда професійних юристів та адвокатів міста Черкаси, робота якої являє собою злагоджений механізм.

Важливе місце в юридичній практиці займає професійна етика, правилами якої пред’являють чіткі вимоги до особистих якостей та повсякденної поведінки юриста.

Фахівці групи, як практикуючі юристи та адвокати міста Черкаси, періодично діляться особистим досвідом зі своїми колегами в юриспруденції, беруть участь у юридичних форумах, конференціях, обговореннях у якості профільних юристів. Черкаси – велике місто та з маси пропозицій про послуги важливо обрати найкращі.

Знаходити ефективні правові рішення – це наша робота.

Для нас важливо забезпечувати максимальний юридичний захист прав та інтересів клієнта.

У цьому розділі ви можете ознайомитися з детальною інформацією про фахівців юридичної групи «Право».

 
ЗАПИТАТИ ЮРИСТА
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Контактні телефони
(067) 423-20-30
(063) 577-11-88
Партнери сайту
WebSite Teplodim
Programing by: © DOHC. Design by: © Furer. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.4. 2008-2024. Разработка сайтов   Відвідувачів сьогодні: 45. Разом: 339597
Зворотній зв’язок: ЮГ «Право»

Ім’я:
E-mail:
Текст повідомлення:
Зворотній дзвінок: ЮГ «Право»

Ім’я:
Телефон:
Коментар: (за бажанням)
Підтвердження
Дякуємо, Ваша заявка отримана.
З Вами зв’яжуться найближчим часом!